• Informacje na temat:

  synowie sławomiry łozińskiej

Artykuły na temat: synowie sławomiry łozińskiej
 • Sławomira Łozińska: Czasu nie można zawrócić!

  Życie okrutnie ją doświadczyło. Wie, że świat może zawalić się w sekundę. Sławomira Łozińska (63 l.) nie chce jednak mówić o cierpieniu i bólu. Życie musi toczyć się dalej.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

 • Sławomira Łozińska załamała się po śmierci syna. Teraz przyszło jej pożegnać byłego ukochanego

  Wielkanoc to najważniejsze i najbardziej radosne święto w obrządku chrześcijańskim. Niestety, dla Sławomiry Łozińskiej były to dwa dni smutku, przeplatającego się z bolesnymi wspomnieniami.  Powodem(...) ilością leków, alkoholem - przyznała.  Pomogła jej wiara. W 2010 r. na drodze Sławomiry ponownie stanął Andrzej Makowiecki (był rozwiedziony z Małgorzatą Niemirską).  - Z dużą ostrożnością i delikatnością...

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwa ciąża

  Grzelaków, którzy sądzili, że skoro Adam (Bartosz Porczyk) jest w Irlandii, to nie będzie z nim kłopotów, czeka niespodzianka. A my w marcowych odcinkach poznamy nową bohaterkę serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Po uszy w tarapatach

  Kaśka (Katarzyna Glinka) bardzo się zdziwi, gdy okaże się, że Basia (Sławomira Łozińska) zna Madejskiego (Przemysław Cypryański).

 • Czemu musi źle mówić po polsku?

  Z jej bohaterką wiele ją łączy. - Tak jak Sara interesuję się jogą i nie jem mięsa - mówi Dominika Kimaty, która egzotyczną urodę zawdzięcza tacie pochodzącemu z Tanzanii.

 • 40 lat temu wszyscy chcieli zobaczyć... nagą Bronkę z "Daleko od szosy"

  Mija właśnie 40 lat od chwili, gdy Sławomira Łozińska, czyli Barbara Grzelakowa z "Barw szczęścia", po raz pierwszy w swej karierze odważyła się rozebrać przed kamerą. W 1977 roku cała Polska pobiegła do kin na film "Granica", by zobaczyć nagą... Bronkę z "Daleko od szosy".

 • Zmarł twórca "Daleko od szosy"

  Zbigniew Chmielewski, reżyser i scenarzysta filmowy, twórca niezapomnianego serialu "Daleko od szosy", zmarł w wieku 82 lat.

 • "Ojciec Mateusz": Jubileuszowy sezon pełen gwiazd!

  W podwarszawskiej Radości i w Sandomierzu trwają zdjęcia do nowych odcinków "Ojca Mateusza". W jubileuszowej 20. serii u boku wcielającego się już od 10 lat w księdza Żmigrodzkiego Artura Żmijewskiego zobaczymy mnóstwo gwiazd, a wśród nich m.in. Dorotę Pomykałę, czyli niezapomnianą Sławę Nowacką z "Singielki", i Sławomirę Łozińską, czyli Basię z "Barw szczęścia".

 • Polska Światłoczuła: Sztuka na kółkach

  Projekcje polskich filmów oraz wizyty znanych reżyserów i aktorów w małych miejscowościach na terenie całego kraju, w których ludzie mają na co dzień utrudniony dostęp do kin, to cel projektu Polska Światłoczuła. O efektach akcji opowiadano w środę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: synowie sławomiry łozińskiej
 • Sławomira Łozińska
Wideo na temat: synowie sławomiry łozińskiej
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.