• Informacje na temat:

  system głosowania

Artykuły na temat: system głosowania
 • Rządy większości

  Dwaj antropolodzy Unii przepadają na planecie przypominającą XXI-wieczną Ziemię. Na poszukiwania zaginionych Ed wysyła zespół pod dowództwem Kelly. Ekipa szybko natrafia na trudności. Okazuje się, że rządy tamtejszego społeczeństwa są oparte na publicznym systemie głosowania.

 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.

 • Kuba Wojewódzki poparł Kukiza w wyborach prezydenckich!

  ...słowami Kuby! "To jest kwestia systemu patriokratycznego. Dzisiaj PO, jutro PiS, to jest system naczyń połączonych. Podzielili nas na Tutsi i Hutu, a po burzliwej debacie telewizyjnej idą razem na...

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

 • TVP odwołuje program z Pawłem Kukizem! "To już jest wojna"

  ...o jakość debaty publicznej, poziom demokracji czy partycypacji społecznej obywateli. Ale o skalę i możliwości Systemu w manipulacji rzeczywistością. To już jest wojna"  - grzmi na swoim profilu muzyk.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Serialowy przewodnik

  ...nieugięta. odc.5722 Sandy i Nick żądają od Bakera wyjaśnień na temat sprawy gwałtu sprzed lat. Okazuje się, że informacje o niej nie są nawet wprowadzone do systemu policji. "Świat według Kiepskich...

 • USA: Gwiazdy głosują

  We wtorek, 2 listopada, odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Zdecydowana większość środowiska muzycznego opowiedziała się po stronie kandydata demokratów, Johna Kerry'ego. By nie dopuścić do ponownej elekcji George'a W. Busha, muzycy zorganizowali nawet specjalną trasę "Vote For Change" ("Głosuj za zmianą").

 • Moda na paroda - jak kpić z seriali

  ...i jego "Kryminalnych zagadek". Jak się okazuje, sposób prowadzenia śledztwa przez ekipę tego serialu ma fatalny wpływ na amerykański system sądownictwa. Niektórzy przysięgli (jak wiadomo, w USA...

 • Oscary 2002: Głosowanie zakończone!

  We wtorek, 19 marca, zakończono przyjmowanie głosów, dzięki którym już za cztery dni okaże się, jakie filmy i którzy twórcy zostaną tegorocznymi zwycięzcami oscarowej rywalizacji. Członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej musieli odesłać wypełnione ankiety do godziny 17-tej czasu Los Angeles. Głosy, które wpłynęły po tym terminie uznane zostaną za nieważne.

Dyskusje na temat: system głosowania
 • Re: "M jak miłość": Radość, żal i łzy

  Kiedyś w liceum na lekcji historii nauczano mnie, że to najbardziej sprawiedliwa forma rządów, ponoć „ lepszej nie wymyślono”. Dziś wiem, że to wierutna bzdura. System demokracji przedstawicielskiej(...) o służby specjalne i wywiadowcze są ponad systemem (manipulują obywatelami nie tylko naszego państwa… Miałem z nimi do czynienia. Czytanie w myślach wywoływanie psychoz u obywateli to ich największa