• Informacje na temat:

  sytuacja finansowa

Artykuły na temat: sytuacja finansowa
Zdjęcia na temat: sytuacja finansowa
Wideo na temat: sytuacja finansowa
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1950.

  Agata i Patryk szykują się do wspólnego wyjazdu, kiedy Marzena przynosi wiadomość o próbie samobójczej Pawła. W szpitalu okazuje się, że stan Piaseckiego jest krytyczny. Oliwce i Kajtkowi zaczyna podobać się wystawne życie Laury i Justina. Współlokatorka zaprasza Oliwkę na weekendowy wypad do Rzymu. Jerzy informuje Małgorzatę i Natalię o fatalnej sytuacji finansowej firmy Wilka. Z kolei Sebastian spotyka Luizę i Mirka z ojcem. Dzieci mówią mu, że Magda przegrała w sądzie walkę o opieką nad nimi.

 • Z czego dzisiaj żyje Ilona Felicjańska? "W pewnym sensie mam długi, ale też ich nie mam"

  Ilona Felicjańska opowiedziała ostatnio o swojej sytuacji finansowej. Po aferze z jazdą po pijaku jej kariera wyraźnie wyhamowała, co oczywiście odbiło się na jej stanie konta. Celebrytka nie zamierza jednak iść do normlanej pracy, bo nie spełniłaby się w "pracy na kasie w Biedronce"! Z czego zatem żyje Felicjańska? "W pewnym sensie mam długi, ale też ich nie mam. Życie jest genialne. To my musimy zrozumieć, że jesteśmy jego kreatorami" - oznajmiła tajemniczo Ilona. (20m2 Łukasza/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1596.

  Angela nadal uczy się sama w domu i namawia Kajtka, by on również rzucił szkołę. Tymczasem Oliwka nakłania Eryka, by ukarał rywalkę za wrzucenie jej do rzeki. Chłopak czeka na Angelę wieczorem pod jej domem. Gdy dziewczyna jest sama, przystępuje do ataku. Stefan znowu gra w pokera. Nieświadomy, że jego karciani partnerzy posługują się znaczonymi kartami, wszystko przegrywa. Aby się odegrać, zamierza zastawić swój dom. Władek denerwuje się objęciem kierowniczego stanowiska w Biomerze, bo...

Dyskusje na temat: sytuacja finansowa