• Informacje na temat:

  sytuacja zwyczajnie

Artykuły na temat: sytuacja zwyczajnie
 • Sytuacja bez wyjścia

  .... Myślę, że u każdego normalnie funkcjonującego człowieka takie okoliczności wywołują jakąś reakcję. Sytuacja się skomplikuje. Mam wątpliwości, czy moja bohaterka poradzi sobie bez pomocy psychologa(...) przejść kosztowną operację. Dlatego Janka przyjdzie do Grabiny, do Mostowiaków. Czasem nie ma wyjścia i to jest taka sytuacja. Czyli fanów "M jak miłość" czeka mnóstwo emocji w związku...

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • Policjantki i policjanci

  Na komendzie zjawia się zaniedbana, bezdomna kobieta. Zgłasza zaginięcie partnera. Policjanci z szóstego patrolu nie mają pewności, czy mężczyzna zwyczajnie...

 • Recenzja Lady Gaga & Tony Bennett "Cheek to Cheek": Siedzi Gaga za nogawką

  Płyt z oldiesami znowu cała masa. Chwilę temu pisaliśmy o nowym albumie Barbry Streisand. Teraz z podobnym materiałem atakuje Lady Gaga wespół z... samym Tonym Bennettem.

 • Edyta Górniak nie radzi sobie z problemami! Sięga po alkohol?!

  Edyta Górniak (45 l.) nie może pochwalić się bezproblemowym życiem. Co jakiś czas musi borykać się z kłopotami, na które nie ma już zwyczajnie siły.

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • 6. sezon "Przyjaciółek" jesienią w Polsacie!

  ​Za nami już piąta odsłona serialu, z upływem kolejnych sezonów zainteresowanie losami czterech pozornie zwyczajnych serialowych przyjaciółek wcale nie słabnie.

 • "Carte Blanche" z audiodeskrypcją

  Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami "Carte Blanche" z Andrzejem Chyrą dołącza do "Katynia", "Miasta 44" oraz "W ciemności" i będzie kolejnym filmem kinowym z audiodeskrypcją. Poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, w specjalnej wersji dla niewidomych i niedowidzących, trafi do kin 23 stycznia.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan w niebezpieczeństwie! Jest przerażona tajfunem!

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radkiem Majdanem (46 l.) i synami z poprzedniego małżeństwa, właśnie przebywa w Tajlandii, w kierunku której zmierza właśnie tajfun Pabuk. Sytuacja robi się nieciekawa, a Gosia podzieliła się swoimi obawami z fanami.

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

Wideo na temat: sytuacja zwyczajnie
 • Andrzej Duda znudzony defiladą?

  znudzenia, a wymowny gest uznała za ostentacyjne ponaglanie wojska. Jednak niektórzy są przekonani, że Duda zwyczajnie starał się uchronić swoją małżonkę przed wdychaniem kłębiących się spalin pochodzących

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Łowca trolli

  Czy zastanawiacie się, dlaczego w Norwegii jest tak mało chrześcijan? Sytuacja jest znacznie poważniejsza, niż się wydaje. To wszystko wina Trolli, które przez wieki siały spustoszenie. Przekazy mówią o ich ogromnej sile i równie ogromnej głupocie. Brutalne i nieobliczalne nie wybrzydzają - jedzą wszystko, ale ich przysmakiem pozostaje krew chrześcijan. Rządy Norwegii od wieków dementują informacje o tych legendarnych stworach i specjalnej, tajnej jednostce, która zajmować się ma ich...

Dyskusje na temat: sytuacja zwyczajnie
 • Re: Na dobre i na złe

  A może to być zupełnie inna sytuacja niż sugeruje zwistun. Przemek widział Ninę wtedy w tym lokalu w takim dość dwuznacznym towarzystwie. Ta jej koleżanka raczej wiadomo jaką profesją się zajmuje(...) tak samo wyglądać jak w poprzednim pomiędzy Witkiem a tą nimfomanką. A w odcinku wyszło po prostu zwyczajnie. Bez podtekstow ze strony Witka. A na tym forum już go odsądzono od czci i wiary! Tak samo