• Informacje na temat:

  szalone imprezy

Artykuły na temat: szalone imprezy
 • Ula Radwańska przerywa milczenie! Skomentowała szaloną i suto zakrapianą noc

  Kilka dni temu w mediach wiele plotkowano na temat sióstr Radwańskich i zakrapianej imprezy, w której wzięły udział.  W jednym z warszawskich klubów świętowały one 30. urodziny chłopaka Agnieszki, Dawida Celta. "Super Express" opublikował zdjęcia z finału tej balangi. Widać na nich bardzo zmęczoną Ulę, którą do taksówki niósł jej ukochany Piotr. "W nieco gorszej formie była Urszula, która...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • "Wakacyjne imprezy" z gwiazdą "Mody na sukces"

  ..."Wakacyjne imprezy" to nowy program stacji E! Entertainment. Prowadząca, Jacqueline M. Wood, odkryje wszystkie uroki najpiękniejszych miejsc na świecie, weźmie udział w najbardziej spektakularnych imprezach, pozna wspaniałych ludzi oraz pokaże, gdzie warto wybrać się na następne wakacje.

 • "Polskie gówno" w kinach od 6 lutego

  "Polskie gówno" - demaskujący kulisy show-biznesu film Grzegorza Jankowskiego według scenariusza Tymona Tymańskiego - wejdzie do kin 6 lutego 2015.

 • "Szkoła dla elity": Serial Netflix, data premiery, obsada

  Szalone imprezy, bogate dzieciaki, seks, narkotyki, problemy okresu dojrzewania i... morderstwo. "Szkoła dla elity" od 5 października na Netflix.

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • Klub szalonych dziewic

  Magda poznaje dziennikarza Dawida Rietmana i zaprasza go na parapetówkę. Joanna chce zrobić niespodziankę Markowi, który wyjeżdża służbowo do Berlina - zjawia się na peronie, aby go pożegnać. Podczas imprezy u Magdy Beata nie odstępuje Jana. Dawid próbuje poderwać Magdę, a Joanna robi Markowi scenę zazdrości. Mikołaj kłóci się z Karoliną, która chce go wyrzucić z mieszkania. Ostatecznie to...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Marcin Miller u Kuby Wojewódzkiego: Rząd dobrze płaci, to występuję na Sylwestrze TVP

  ...w ostatnim czasie muzyka disco polo znowu wróciła do łask i cieszy się sporym wzięciem - artysta jest zapraszany m.in. na imprezy, którym patronuje Telewizja Polska. "Rząd dobrze płaci. Zacząłem imprezy takie...

 • "Warsaw Shore": Drinki, striptizerzy i szalona domówka

  W najnowszym odcinku "Warsaw Shore" zobaczymy, jak uczestnicy show radzą sobie z robieniem drinków. Nie zabraknie też tancerzy i striptizerek, wieczór zaś zakończy szalona domówka.

Dyskusje na temat: szalone imprezy
 • Re: Kolorowy ptak

  no może jakiś ciekawy serial zaproponuje nam telewizja? szalone imprezy, trawka, alkohol, czemu nie? takie jest życie, czasami trzeba naturalistycznie je pokazać, bez ściemniania: takich seriali nam brakuje moim zdaniem. powiem szczerze, że chętnie w TV widziałabym zekranizowane powieści Piotra Kołodziejczaka, szczególnie ostatnią "Kobietę niespodziankę". czytałyście?