• Informacje na temat:

  szalony duet

Artykuły na temat: szalony duet
 • Najbardziej kontrowersyjny duet roku?

  ...w wykonaniu jej chłopaka. A że jej przyjaciółką jest Britney Spears, chłopakiem Marylin Manson, a piosenką "Sweet Dreams"... z pozoru szalony pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę! Spodobał się publiczności(...) wejść do studia i nagrać duet z prawdziwego zdarzenia. Swoją drogą, różowa gwiazda pop i książę ciemności - czy nie przypomina wam to czegoś z naszego polskiego podwórka?

 • Kayah i Goran Bregović znowu razem: "To była zawsze świetna zabawa"

  16 lat po niezapomnianym występie na warszawskim Służewcu duet Kayah i Goran Bregović powróci podczas Life Festival Oświęcim 2015.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jedzie na festiwal do Opola!

  Joanna, bo u jej boku stanie znana z ogromnego poczucia humoru i ciętego języka Katarzyna Pakosińska, która prowadziła już wiele imprez i koncertów. - To będzie szalony duet, który dostarczy widzom...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • ​Zapraszamy na czerwony dywan!

  ...jurorów show "The Voice of Poland": Edytę Górniak, Marię Sadowską, Marka Piekarczyka oraz duet Tomson i Baron. Przed wami: szalony wieczór pełen emocji i gwiazd! I to jeszcze zanim rozpocznie się gala "1000

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Misheel Jargalsajkhan porzuci medycynę?!

  Mówi się, że jest czarnym koniem tej edycji „Tańca z gwiazdami”. Czy zmieni plany, jeśli zwycięży?

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...). "Starsza pani musi fiknąć" Ona ci pierwsza pokazała księżyc... A ty jej? Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń(...) - Kordianem "Zordonem" Oryńskim. Czy wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału? Czy, mimo różnic i skrajnie odmiennych charakterów, stworzą zgrany prawniczy duet? "Szóstka...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.