• Informacje na temat:

  szalony trend

Artykuły na temat: szalony trend
 • Ewa Minge śmieje się z ulubionej torebki polskich celebrytek!

  ...". Zdaniem projektantki to zwykła wiocha - przyczepiona do czoła informacja: "Stać mnie, wiem, znam trendy, jestem świadoma". Minge podkreśliła ponadto, że Polacy - jej zdaniem - zbyt dużą wagę przywiązują do ubioru. "Ubierajmy się jak chcemy, kolorowo, w sposób szalony. Spójrzmy na Londyn, Nowy Jork, Tokio". Myślicie, że celebrytki posłuchają rady i spojrzą?

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

 • Rupert Prescott - szalony fotograf mody o niebanalnych pomysłach zakochał się w Polkach! Jego zdaniem każda powinna być modelką.

 • Agnieszka Szulim zaszalała w Tokio

  Ten reportaż był w Wielką Niedzielę największym hitem TVN Style. Stacja powtórzy "Szalone Tokio" w najbliższą sobotę.

 • Seks, whiskey i piękne kobiety

  ...pracuje niejaki Don Draper, dyrektor kreatywny, geniusz reklamy i kobieciarz w jednym. To jego miłosne i zawodowe podboje wprowadzają nas w świat szalonych lat 60-tych. Początkowo (w pierwszym sezonie(...) "Śniadania u Tiffany’ego" oraz retro chic’u. Zarówno kobiece, jak i męskie stroje oraz postaci są  odzwierciedleniem panujących wówczas trendów. Kobiety zatem prezentują mocno taliowane sukienki...

 • Mela Koteluk: Działanie na psi węch

  - Mieszkając w Londynie, nie miałam żadnych ambicji muzycznych - wspomina w rozmowie z Interią Mela Koteluk, która w ciągu raptem dwóch lat stała się jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek.

 • "Szalone pomysły"

  Albumem "Survivor" z 2001 roku Beyonce Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams, znane lepiej jako Destiny's Child, podbiły listy przebojów na całym świecie. Płyta rozeszła się w blisko dziesięciomilionowym nakładzie, a trio stało się jednym z najpopularniejszych wykonawców na globie. Jednak po tym nieprawdopodobnym sukcesie dziewczyny postanowiły odpocząć od siebie i nagrywać na własną rękę. Największy sukces odniosła Beyonce, która przyćmiła solowym albumem dokonania koleżanek, a nawet...

 • Szalone tempo diamentowej księżniczki

  Rihanna "Unapologetic", Universal

 • "Dla satysfakcji"

  Wielobarwna mieszanka dźwięków, niepowtarzalny styl, duża dawka energii, przede wszystkim dzięki żywym instrumentom, niezwykłe pomysły i aspiracje - to właśnie jest Dreamland. Siedmiu poznańskich muzyków - w tym dwie przedstawicielki płci pięknej (w tym Kasia Wilk z Kto To) - tworzących coś, czego w Polsce jeszcze nie było. W ich muzyce jest siła, niezwykła moc, która nawet najtwardszych zawodników, potrafi wciągnąć pod scenę i sprawić, by głowa zaczęła się kiwać. Być może to właśnie oni są...

 • Mandaryna zdetronizowana

  Na pierwsze miejsce listy OLiS, prezentującej najpopularniejsze w danym tygodniu albumy w Polsce, powróciła płyta Crazy Frog "Crazy Hits", detronizując tym samym Mandarynę, dotychczasową liderkę. Szalonej Żaby nie pokonali nawet weterani z The Rolling Stones. Wydana po ośmiu latach milczenia płyta Micka Jaggera i jego kolegów awansowała co prawda w zeszłym tygodniu aż o 17. pozycji, ale jednak nie wystarczyło to, by znaleźć się na szczycie zestawienia.