• Informacje na temat:

  szansa na sukces blue cafe casting

Artykuły na temat: szansa na sukces blue cafe casting
 • Blue Cafe: Nowa wokalistka!

  Jak już informowaliśmy, w niedzielę, 1 stycznia, w telewizyjnym programie "Szansa na sukces" poznaliśmy nazwisko nowej wokalistki grupy Blue Cafe. Następczynią Tatiany Okupnik została Dominika Gawęda, pochodząca z Bielska-Białej finalistka trzeciej edycji programu "Droga do gwiazd".

 • Blue Cafe: Wokalistka z telewizji

  Następczyni Tatiany Okupnik w grupie Blue Cafe zostanie wyłoniona spośród uczestniczek telewizyjnego programu "Szansa na sukces". Jej nazwisko poznamy w Nowy Rok, 1 stycznia 2006 roku.

 • Blue Cafe: Nowa wokalistka o sobie

  W niedzielę, 1 stycznia dowiedzieliśmy się, że nową wokalistką grupy Blue Cafe została 20-letnia Dominika Gawęda. W rozmowie z INTERIA.PL opowiada ona, że zwycięstwo w castingu, którego finałem był program "Szansa na sukces", jest dla niej "ogromnym skokiem". - W tym wszystkim muszę się teraz odnaleźć, to jest najważniejsze i najtrudniejsze - mówi pochodząca z Bielska-Białej wokalistka.

 • Blue Cafe: Kiedy nowa wokalistka?

  Od początku września, czyli od chwili kiedy pojawiła się informacja, że Tatiana Okupnik rozstaje się z zespołem Blue Cafe, w mediach huczą pogłoski, kto zostanie nową wokalistką łódzkiej grupy. Pojawiają się różne nazwiska, jednak Kamila Sowińska, menedżerka zespołu, w rozmowie z INTERIA.PL zaprzeczyła, że wybór następczyni Okupnik został już rozstrzygnięty.

 • "Z serca Galicji": Drugi nakład

  Po bardzo dobrych wynikach sprzedaży pierwszej edycji, do kiosków sieci RUCH trafia drugi nakład składanki "Z serca Galicji". Wydawnictwo zawiera nagrania artystów pochodzących z Krakowa i jego okolic, m.in. grup Revolucja Jacka Dewódzkiego (eks-Dżem) i Que Passa, znanej z Konkursu Debiuty Opole 2006.

 • Muzyka z serca Galicji

  Od soboty, 17 lutego, w naszym sklepie Melo.pl przedpremierowo dostępna będzie składankowa płyta "Z serca Galicji". Zawiera ona nagrania artystów pochodzących z Krakowa i jego okolic, m.in. grup Revolucja Jacka Dewódzkiego (eks-Dżem) i Que Passa, znanej z Konkursu Debiuty Opole 2006.

 • X Factor: Czesław i jego ekipa

  Z jednej strony uliczny bluesman Gienek Loska, a z drugiej łatwo wzruszająca (telewidzów, jurorów i samą siebie) pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz - w ekipie Czesława Mozila w "X Factor" znalazło się parę wyrazistych postaci.

Wideo na temat: szansa na sukces blue cafe casting
 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...

 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

 • Cafe de Flore

  "Cafe de Flore" to opowieść o miłości i ludziach rozdzielonych przez czas i miejsce, ale połączonych w sposób głęboki i tajemniczy. Atmosferyczny, fantastyczny, tragiczny i niosący nadzieję film jest kroniką losów Jacqueline, młodej matki, wychowującej syna z zespołem Downa w latach 60. w Paryżu i Antoine'a, niedawno rozwiedzionego popularnego DJ-a, mieszkającego współcześnie w Montrealu. Tym, co łączy te dwie historie, jest miłość - pełna euforii, obsesyjna, tragiczna, młodzieńcza i...