• Informacje na temat:

  szansa na sukces kasia cerekwicka

Artykuły na temat: szansa na sukces kasia cerekwicka
 • Kasia Cerekwicka (36 l.) rozpoczynała swoją karierę pod koniec lat 90., kiedy to wystąpiła w "Szansie na sukces", wygrywając odcinek. Jej pierwsza płyta"Mozaika", wydana w 2000 roku, nie odniosła sukcesu, w przeciwieństwie do drugiej - "Feniks", wydanej 6 lat później, z której pochodzi przebój "Na kolana". Wokalistka przez długi czas była stałą bywalczynią salonów. Jakiś czas temu postanowiła...

 • Kasia Cerekwicka: Był moment, że myślałam o końcu kariery

  "Program 'Twoja twarz brzmi znajomo', jest dla mnie fajnym sposobem na powrót, ale nie do muzyki, a pewnego trybu życia, tej scenicznej adrenaliny, którą znów chcę czuć" - przyznała w wywiadzie z PAP Life Kasia Cerekwicka.

 • "Potrafię śpiewać"

  ...fantastyczna, wszyscy o tym wiedzą - szefowa "Szansy na sukces" [pomysłodawczyni i główna postać telewizyjnego programu]. Chodzi o to, że ma to być związane z ludźmi, którzy kiedyś wygrali albo "Szansę na sukces" albo Opole, którzy zaistnieli w takich sytuacjach. Ja akurat byłam takim przykładem, że wygrałam i jedno i drugie. Ela postanowiła stworzyć takie trio, w którym każdy z nas będzie śpiewał...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • Kasia Cerekwicka z Szycem!

  W środę 17 października gościem wideoczata portalu INTERIA.PL była jedna z największych obecnie polskich gwiazd popu.

 • "Nie lubię wybierać i oceniać"

  Kiedyś "Szansa na sukces" dała jej przepustkę do kariery. Niedawno Kasia Cerekwicka ponownie wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym.

 • Najbardziej pamiętne występy w historii "Szansy na sukces"!

  W ten program nie władowano potężnych pieniędzy, nie towarzyszył mu hollywoodzki rozmach, nie zatrudniono showmanów-jurorów. To jednak tutaj urodziło się najwięcej trwałych karier. Po 19 latach "Szansa na sukces" znika z anteny.

 • Koniec "Szansy na sukces"

  Dziennikarz Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia programu muzycznego "Szansa na sukces" w TVP2. Był jego gospodarzem od 19 lat. Nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany.

 • Cerekwicka w Big Brother

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie Kasia Cerekwicka, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek.