• Informacje na temat:

  szanse nowym

Artykuły na temat: szanse nowym
 • "Druga szansa": Adam okaże się damskim bokserem!

  ...i ziemi wskazywać będą, że uczucie między nimi ma wielkie szanse rozwinąć się w związek na całe życie. Zazdrość i medycyna Borecką pochłonie praca przy filmie dokumentalnym promującym ideę(...) narastająca zazdrość o byłego mężczyznę Moniki zacznie kłaść się cieniem na ich nowym związku. Spóźnione wyznanie? Po kolejnym spięciu z Moniką Marcin zainicjuje poważną rozmowę. Wreszcie zdobędzie...

 • Natalia Przybysz z nowym teledyskiem ("Miód")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Natalii Przybysz "Miód", który zwiastuje czwarty album studyjny wokalistki " Prąd". Premiera płyty przewidziana jest na listopad 2014 roku.

 • Monikę i Olę niepokoją ostatnie wydarzenia, których częścią stały się po tym, jak pomogły Piotrowi. Z agentkami gwiazd spotyka się Sara. Oznajmia, że chce wziąć udział w nowym reality show pomysłu Starczyńskiej. Aktorka zamierza pozwolić kamerom podglądać ją i Kamila w domowych sytuacjach. Monika i Ola upewniają się, czy Sara na pewno jest gotowa zrezygnować z prywatności. Grzegorz i Jagoda stają...

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • ...i prezesie telewizji za zdradę. Jego nowym wspólnikiem zostaje Adam. Grzegorz przyjmuje znakomitą ofertę pracy w koncernie, który produkuje kosmetyki. Do Polski wraca mama Brandonka. Kobieta chce odzyskać syna.

 • "Dekalog" Kieślowskiego w Nowym Jorku

  Niedziela była ostatnim dniem prezentacji w Lincoln Center na Manhattanie filmów Krzysztofa Kieślowskiego, składających się na dziesięcioodcinkowy "Dekalog". Pokaz będący częścią White Light Festival, poruszył widownię.

 • Udaje się ugasić pożar na terenie Bazy. Borys i policyjni technicy stwierdzają, że świetlica musi zostać zamknięta na czas śledztwa. Wściekły Piotr robi...

 • Whitesnake "The Purple Album": Hołd dla Deep Purple

  W połowie maja nowy album wyda hardrockowa grupa Whitesnake. Na "The Purple Album" znajdą się nowe wersje utworów Deep Purple, które śpiewał frontman Whitesnake - David Coverdale.

 • Ewa Błaszczyk: Nowa szansa dla jej córki

  ...badawczych. - Wiem, że minęło dużo czasu, szanse z każdym rokiem maleją, ale nie przestaję wierzyć, że znajdzie się sposób, by wybudzić moją córkę - mówi aktorka tygodnikowi "Świat&Ludzie". Teraz pojawiła...

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

Zdjęcia na temat: szanse nowym
Wideo na temat: szanse nowym
 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  pkt.). Kasia nie zapomina jednak o fanach jej własnej muzyki. Właśnie pojawił się jej nowy teledysk do piosenki "Tyle tu mam". Wpadający w ucho utwór ma spore szanse na zawładnięcie listami przebojów

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o nowym bohaterze

  Małgorzata Kożuchowska opowiada o nowym bohaterze, którego widzowie poznają w drugim sezonie serialu "Druga szansa". - Adam pojawi się, jako postać owiana tajemnicą. Nie będziemy wiedzieli od początku, kim tak naprawdę ta postać jest. A czy bohater podbije serce Moniki?

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o nowym sezonie

  Małgorzata Kożuchowska opowiada o nowym sezonie "Drugiej szansy". Czy relacja Moniki i Adama to tylko czysto zawodowa przyjaźń? Czy jednak coś więcej?

Dyskusje na temat: szanse nowym