• Informacje na temat:

  szapołowska englert

Artykuły na temat: szapołowska englert
 • Grażyna Szapołowska nie może Englertowi tego zapomnieć!

  Grażyna Szapołowska bitwę z Janem Englertem (75 l.) przegrała, ale wojnę zamierza wygrać...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Grażyna Szapołowska (60 l.) i Jan Englert (71 l.), którzy jakiś czas temu mieli ze sobą na pieńku, nadal się unikają!

 • Englert zwolni Szapołowską

  Dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert zapowiada, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. Aktorka nie pojawiła się w teatrze, gdzie miała zagrać w spektaklu. Wybrała udział w jury programu TV. "To jest jawne przekroczenie regulaminu" - powiedział Englert.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której(...) spektaklu "Kurka wodna" w reżyserii męża Beaty, Jana Englerta (72 l.). Od razu zapałały do siebie sympatią. Pomagały sobie do tego stopnia, że dzieliły się jedną szminką! Gdy Jan został dyrektorem Teatru...

 • Szapołowska zwolniona!

  Grażyna Szapołowska straciła pracę w Teatrze Narodowym. "Rozstaliśmy się z panią Grażyną" - powiedział Jan Englert. Szapołowska wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapowiada w nim, że skieruje sprawę do sądu.

 • Grażyna Szapołowska odbuduje karierę? Dostała szansę!

  Przez lata raczej stroniła od seriali, ale najwyraźniej Grażyna Szapołowska (65 l.) uznała, że najwyższy czas zmienić zdanie.

 • Szapołowska w sądzie z Englertem

  Przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym i trzymiesięcznej pensji żąda aktorka Grażyna Szapołowska od teatru za zwolnienie dyscyplinarne, gdy nie stawiła się na spektakl, by wziąć udział w show TVP. Dyrektor teatru Jan Englert podtrzymuje decyzję o zwolnieniu.

 • Szapołowska: Tęsknię za Englertem

  Grażyna Szapołowska (59 l.) wyznaje, że źle znosi toczący się między nią a Janem Englertem proces.

 • Szapołowska przegrała w sądzie

  Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście oddalił w piątek powództwo Grażyny Szapołowskiej. Znana aktorka domagała się przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolnił ją dyrektor narodowej sceny Jan Englert.

Zdjęcia na temat: szapołowska englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert
Wideo na temat: szapołowska englert
 • Szapołowska żałuje procesu z Englertem

  "Niepotrzebnie doprowadziłam do konfliktu" - mówi aktorka Grażyna Szapołowska i wspomina przegrany proces z dyrektorem Teatru Narodowego...

 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

Dyskusje na temat: szapołowska englert
 • Re: Największe konflikty gwiazd. Niektóre ciągnęły się latami

  Rozumiem..... Szapołowska, Englert, Szczepkowska, Janda - tak, to gwiazdy. Ale jakaś blanka lipińska czy inna wieniawa,. które mogłyby teczkę nosić za tymi gwiazdami???? Przestańcie mnie rozśmieszać bo mam zajady.

 • Re: Wojna gwiazd!

  Englert robi cyrk...skoro wiedział miesiąc wcześniej że szapołowska nie wystąpi w przedstawieniu to czekanie do ostatniej minuty zakrawa na kpinę z widzów..

 • Re: Walka o pracę

  I jeszcze jedno. Pani Szapołowska bardzo ceni widzów. A pan Englert jak tańczyła jego żona to cały repertuar ustawiał pod nią i co? można? można ale Pani Szapołowska jest konkurencją dla Pani Ścibakówny, żony Pana Engletra a konkurencja do ról w Teatrze ? Hmm . Wyeliminować. I tak się stało. Dla mie to skandal i wstyd Panie Englert. Po prostu małość, ego i wieli wtyd. A tak między wierszami to

 • Re: Walka o pracę

  Rezydencję powinni pokazywać po 20.00 i to w soboty-niedziele, dawno już nie było tak dobrze zrobionego serialu. Szapołowska jest ikoną, a z ikonami tak się nie postępuje panie Englert.

 • Re: Wojna gwiazd!

  A ja uważam, że pani Grażyna Szapołowska słusznie wytoczyła proces. Pan Jan Englert - jak dla mnie nijaki aktor, bez iskry i intrygującego wyglądu - posunął się za daleko, niczym skupiony na sobie snob. Przykre.

 • Re: Walka o pracę

  może dla Ciebie jest... mów za siebie!! nie postępuje to się tak, jak postąpiła szapołowska, olewając swojego pracodawcę i ludzi, którzy przyszli na spektakl.. popieram Pana Englerta w 100% i życzę powodzenia :) Rezydencję powinni pokazywać po 20.00 i to w soboty-niedziele, dawno już nie było tak dobrze zrobionego serialu. Szapołowska jest ikoną, a z ikonami tak się nie postępuje panie Englert.

 • Re: Wojna gwiazd!

  Englert robi cyrk...skoro wiedział miesiąc wcześniej że szapołowska nie wystąpi w przedstawieniu to czekanie do ostatniej minuty zakrawa na kpinę z widzów.. tak sobie tłumacz. Szapołowska jest dyrektorem czy kto? jak by jej uległ to by każdy tak robił i co to za dyrektor?

 • Re: Wojna gwiazd!

  i A ja uważam, że pani Grażyna Szapołowska słusznie wytoczyła proces. Pan Jan Englert - jak dla mnie nijaki aktor, bez iskry i intrygującego wyglądu - posunął się za daleko, niczym skupiony na se snob. Przykre. No jak Englert jest "nijakim aktorem...." to gratuluję smaku i gustu !

 • Re: Wojna gwiazd!

  tak sobie tłumacz. Szapołowska jest dyrektorem czy kto? jak by jej uległ to by każdy tak robił i co to za dyrektor? dyrektor który daje urlop tylko swojej żonie na ślizganie w tvp i nikomu innemu:P Englert robi cyrk...skoro wiedział miesiąc wcześniej że szapołowska nie wystąpi w przedstawieniu to czekanie do ostatniej minuty zakrawa na kpinę z widzów..

 • Re: Wojna gwiazd!

  jakoś nikt nie zauważył że pan Englert nie zawsze jest taki oporny jeśli chodzi o udzielanie urlopu.Jego żona Ścibakówna bez problemów mogła się ślizgać na lodzie w tvp:) dyrektorowa widać może pochałturzyć a Szapołowska już nie:)