• Informacje na temat:

  szapołowska ksiazka

Artykuły na temat: szapołowska ksiazka
 • Grażyna Szapołowska awanturuje się w sklepie!

  Grażyna Szapołowska (58 l.) zdenerwowała się, gdy w jednej z popularnych księgarni zauważyła, że jej książka jest nieodpowiednio wyeksponowana. Postanowiła więc walczyć o swoje...

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.

 • Szapołowska też pisze książkę

  Kolejną znaną osobą, która postanowiła napisać autobiografię, jest Grażyna Szapołowska (59 l.)...

 • "Do filmu trafiłem przypadkiem" to tytuł książki Barbary Gizy o Jerzym Stefanie Stawińskim, znanym scenarzyście - twórcy scenariuszy m.in. do filmu "Kanał" Andrzeja Wajdy i obrazów Andrzeja Munka - "Zezowate szczęście" i "Eroica".

 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Zenek Martyniuk (48 l.) przy wsparciu mediów narodowych kreowany jest na "kultową postać" i nowego idola Polaków - TVP Info porównała go ostatnio nawet do Ryszarda Riedla, lidera Dżemu. Gwiazdor disco polo jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że promuje swoją książkę autobiograficzną "Życie to są chwile". Córka Grażyny Szapołowskiej przymierza się z kolei do nakręcenia filmu o autorze hitu "Przez twe oczy zielone oszalałem". Czy "ciemny lud to kupi"?

 • Grażyna Szapołowska: Ścigając pamięć

  "Ścigając pamięć" to autobiograficzna powieść Grażyny Szapołowskiej. Poruszająca relacja z ostatnich dni życia matki, przeplatana ze wspomnieniami z życia aktorki. "Chciałam opowiedzieć o tym, co czuje serce, kiedy odchodzi osoba najbliższa" - opowiada artystka.

 • Napisała książkę w hołdzie nieżyjącej mamie

  Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji", dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły rozprawić się z własną przeszłością i spisać wspomnienia. Autobiograficzna książka aktorki zatytułowana "Ścigając pamięć" trafia właśnie do księgarń w całej Polsce.

 • Grażyna Szapołowska: Jej gwiazda wciąż świeci

  Jej życie trochę przypomina film. Dziś już podchodzi do niego z dużym dystansem. I do siebie, i do ról.

 • Gwiazdy na Warszawskich Targach Książki

  O tym, że znane z seriali gwiazdy mają bardzo dużo wspólnego z... czytaniem i pisaniem książek, mogli się po raz kolejny przekonać wszyscy, którzy odwiedzili tegoroczne Warszawskie Targi Książki.

 • "Ryś" w książkowej wersji

  Stanisław Tym napisał książkę pod tytułem "Ryś", która przedstawia kolejne przygody słynnego prezesa klubu "Tęcza", Ryszarda Ochódzkiego.

Wideo na temat: szapołowska ksiazka
 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • Różyczka

  Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska i Andrzej Seweryn w niebezpiecznym trójkącie miłosnym. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego. Znany pisarz (Andrzej Seweryn) przeżywa romans z dużo młodszą od siebie, piękną kobietą (Magdalena Boczarska). Wbrew wywołującej oburzenie środowiska różnicy wieku, wykształcenia i pozycji intelektualista poślubia atrakcyjną "dziewczynę znikąd". Zaślepiony uczuciem nie podejrzewa, że ich kontrowersyjny związek może nie być kwestią przypadku. Nie wie, że jego...