• Informacje na temat:

  szapołowska sąd

Artykuły na temat: szapołowska sąd
 • Grażyna Szapołowska: Dlaczego kłóci się ze wspólnikiem?

  Grażyna Szapołowska (63 l.) i Włodzimierz "Kinior" Kiniorski (64 l.), producent i kompozytor jej płyty, chyba muszą coś sobie wyjaśnić...

 • Szapołowska wygrała proces

  Znana aktorka Grażyna Szapołowska wygrała proces z wydawcą magazynu "Marie Claire" w sprawie zakresu wykorzystania w mediach wizerunku aktora. Sąd Najwyższy w Warszawie oddalił w piątek, 16 kwietnia, kasację złożoną przez wydawcę miesięcznika, który już się nie ukazuje.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której(...) Narodowego i zaproponował Grażynie etat, stały się nierozłączne. Spędzały razem czas w pracy, po niej i na wakacjach. Ich rodziny co roku spotykały się w Juracie. Szapołowska ma tam piękny apartament...

 • Szapołowska przegrała w sądzie

  Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście oddalił w piątek powództwo Grażyny Szapołowskiej. Znana aktorka domagała się przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolnił ją dyrektor narodowej sceny Jan Englert.

 • Szapołowska o przegranej z Englertem

  Grażyna Szapołowska (59 l.) przegrała proces o przywrócenie do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolniona została przez dyrektora Jana Englerta.

 • Szapołowska w sądzie z Englertem

  Przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym i trzymiesięcznej pensji żąda aktorka Grażyna Szapołowska od teatru za zwolnienie dyscyplinarne, gdy nie stawiła się na spektakl, by wziąć udział w show TVP. Dyrektor teatru Jan Englert podtrzymuje decyzję o zwolnieniu.

 • Grażyna Szapołowska i Jan Englert "udawali się, że się nie znają"!

  Grażyna Szapołowska (60 l.) i Jan Englert (71 l.), którzy jakiś czas temu mieli ze sobą na pieńku, nadal się unikają!

 • Szapołowska zwolniona!

  Grażyna Szapołowska straciła pracę w Teatrze Narodowym. "Rozstaliśmy się z panią Grażyną" - powiedział Jan Englert. Szapołowska wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapowiada w nim, że skieruje sprawę do sądu.

 • Szapołowska wielką przegraną?

  Teraz, zrzekając się na cele charytatywne honorarium z show "Bitwa na głosy", Grażyna Szapołowska (58 l.) wywołała taką sensację, że mówiono o niej nawet w programach informacyjnych TVP! Gwiazda(...) Grażyna Szapołowska zlekceważyła spektakl w Teatrze Narodowym, bo miała nagrania do show, dyrektor sceny, Jan Englert, w atmosferze skandalu zwolnił ją z pracy. Aktorka nie godzi się na wypowiedzenie...

 • Niepokorna gwiazda

  Grażyna Szapołowska uchodzi za konfliktową. Inni twierdzą, że jest wrażliwa i delikatna. Wielbiciele jej talentu i urody porównują aktorkę do hollywoodzkiej gwiazdy - Sharon Stone.