• Informacje na temat:

  szapołowska skandal

Artykuły na temat: szapołowska skandal
 • Grażyna Szapołowska: Po skandalu część środowiska odwróciła się od niej

  Grażyna Szapołowska (60 l.) za skandal sprzed trzech lat płaci wysoką cenę. Teraz ma szansę wrócić do łask za sprawą swojej córki.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Szapołowska została bez pracy

  Wszystkie projekty, w których Grażyna Szapołowska (59 l.) uczestniczyła w 2011 roku, albo upadły, albo odbędą się bez jej udziału.

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Skandale 2011 roku!

  Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska, Garlicki - te nazwiska w 2011 roku nie znikały z portali plotkarskich i prasy kolorowej!

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Kolejny skandal w Teatrze Narodowym!

  Jak wiemy, Grażyna Szapołowska niedawno straciła pracę w Teatrze Narodowym. Zamiast zagrać w przedstawieniu, sędziowała wtedy w show "Bitwa na głosy". Dyrektor teatru, Jan Englert, natychmiast podziękował jej za współpracę i zapowiedział, że sprawa będzie miała finał w sądzie. Jak dowiedział się "Fakt", nie jest to jedyna bitwa, którą teatr przegrał w starciu z telewizją. Grzegorz Małecki (36

 • Skandale w reżyserii Łukasza Barczyka

  Gdyby słowo skandal nie zdewaluowało się w ostatnich latach, służąc już wyłącznie do opisu kolejnych wybryków coraz młodszych celebrytów, Łukasza Barczyka można byłoby nazwać największym skandalistą polskiego kina.

 • To ona zastąpi Szapołowską!

  Zwolnienie Grażyny Szapołowskiej i zmiana obsady "Tanga" w reżyserii Jerzego Jarockiego związana jest ze skandalem - aktorka nie pojawiła się na scenie 9 kwietnia, ponieważ w tym czasie uczestniczyła w emitowanym na żywo show telewizyjnej Dwójki "Bitwa na głosy". Do rozczarowanej widowni wyszedł dyrektor artystyczny teatru, Jan Englert, i odwołał spektakl. W środę (20 kwietnia) Teatr Narodowy...

 • Małe skandale na festiwalu w Gdyni

  W poniedziałkowy wieczór, 11 września, oficjalnie otwarto 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Mimo że pierwsze projekcje rozpoczęły się już w poniedziałek rano, to najwięcej mówiło się nie o wyświetlanych obrazach, lecz o filmach, które w ostatniej chwili zostały wycofane z programu gdyńskiej imprezy. Chodzi o "Strajk. Bohaterka z Gdańska" Volkera Schloendorffa oraz "Dublerów" Marcina Ziębińskiego. Wiele emocji wzbudziły też... plecy Anny Muchy.

Wideo na temat: szapołowska skandal
 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

Dyskusje na temat: szapołowska skandal
 • Re: Walka o pracę

  I jeszcze jedno. Pani Szapołowska bardzo ceni widzów. A pan Englert jak tańczyła jego żona to cały repertuar ustawiał pod nią i co? można? można ale Pani Szapołowska jest konkurencją dla Pani Ścibakówny, żony Pana Engletra a konkurencja do ról w Teatrze ? Hmm . Wyeliminować. I tak się stało. Dla mie to skandal i wstyd Panie Englert. Po prostu małość, ego i wieli wtyd. A tak między wierszami to