• Informacje na temat:

  szapołowska w bitwie na głosy

Artykuły na temat: szapołowska w bitwie na głosy
 • Grażyna Szapołowska odbuduje karierę? Dostała szansę!

  Przez lata raczej stroniła od seriali, ale najwyraźniej Grażyna Szapołowska (65 l.) uznała, że najwyższy czas zmienić zdanie.

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Grażyna Szapołowska nie może Englertowi tego zapomnieć!

  Grażyna Szapołowska bitwę z Janem Englertem (75 l.) przegrała, ale wojnę zamierza wygrać...

 • Zamachowski w "Bitwie na głosy"

  W jurorskim fotelu dwójkowego show "Bitwa na głosy" zasiądzie Zbigniew Zamachowski. To spore zaskoczenie dla tych, którzy spodziewali się ujrzeć w "Bitwie na głosy" Macieja Stuhra (37 l.) czy Borysa Szyca (34 l.). To oni bowiem stanowili dla Zamachowskiego (51 l.) największą konkurencję.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której(...) Narodowego i zaproponował Grażynie etat, stały się nierozłączne. Spędzały razem czas w pracy, po niej i na wakacjach. Ich rodziny co roku spotykały się w Juracie. Szapołowska ma tam piękny apartament...

 • "Bitwa na głosy": Golcowie faworytami?!

  Grażyna Szapołowska liczyła na góralski folk, a tymczasem bracia Golcowie i ich drużyna zaprezentowali w "Bitwie na głosy" rockowy klasyk - "Satisfaction" grupy The Rolling Stones.

 • Odwrócili się od Szapołowskiej

  Jeszcze pół roku temu Grażyna Szapołowska (59 l.) była pewna, że wygra ten proces. ​Po trwających wciąż przesłuchaniach świadków w sprawie przywrócenia jej do pracy w zespole Jana Englerta, dyrektora Teatru Narodowego, aktorka nie jest już tego tak pewna.

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Szapołowska przywitała Nowy Rok w...

  Grażyna Szapołowska (60 l.) zamieściła niedawno na Facebooku zdjęcia z pobytu w luksusowym hotelu. To właśnie w nim ona i jej ukochany bawili podczas ostatniej sylwestrowej nocy. Na śniadanie owoce(...) dla niej udany - przegrała proces z Janem Englertem, dyrektorem Teatru Narodowego, który dyscyplinarnie zwolnił ją z pracy po tym, jak nie stawiła się w spektaklu "Tango", biorąc udział w "Bitwie na...

 • "Bitwa na głosy": Żegnamy Lublin

  Poznaliśmy pierwszego przegranego telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski i jego zespół z Lublina. Zwycięzcą została natomiast grupa Haliny Mlynkowej, która tryumfowała już tydzień wcześniej. W głosowaniu telewidzów pozycję 2. zajął zespół braci Golców, a 3. miejsce zespół Piotra Kupichy.

Zdjęcia na temat: szapołowska w bitwie na głosy
Wideo na temat: szapołowska w bitwie na głosy
 • Urbański i Szapołowska w "Bitwie na głosy"

  Prowadzącym show TVP "Bitwa na głosy" został Hubert Urbański. W jury programu zasiądą Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski. "Bitwa na głosy" zadebiutuje na antenie TVP2 5 marca

Dyskusje na temat: szapołowska w bitwie na głosy
 • Re: Wojna gwiazd!

  Pani Szapołowska przyciąa widzów w Bitwie na Głosy ?????????wątpię

 • Re: Wojna gwiazd!

  I bardzo dobrze zrobił Dyrektor. Obowiązek wstawienia się w pracy to podstawa.Obowiązuje to WSZYSTKICH! Zresztą pani Szapołowska zdecydowanie lepiej prezentuje się w na deskach teatru niż jako JURY w Bitwie na głosy. Wszyscy by skorzystali, a przede wszystkim telewidzowie, którym wystąpienia tej pani na marnym poziomie zakłócają ogólne wrażenia programu.