• Informacje na temat:

  szapołowska w filmach

Artykuły na temat: szapołowska w filmach
Dyskusje na temat: szapołowska w filmach
 • Re: Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Mnie też najbardziej jarala rozebrana pani Szapołowska :)

 • Re: "Korona królów": Dla Grażyny Szapołowskiej seksapil był... narzędziem pracy!

  Bzdura kompletna. W polskich filmach z tamtych lat rozbieranych scen było znacznie więcej niż w filmach powstałych już w tzw. wolnej Polsce. I nie były to sceny wulgarne, przedstawiały zdrowy, ludzki erotyzm. A Pani Grażyna Szapołowska zawsze była bardzo sexy.

 • Re: Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Dokładnie tak! Pani Szapołowska to była i jest taka polska Monica Bellucci

 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Szapołowska nie miała oporu, żeby rozebrać się przed kamerą, dziś każda aktorka strzela focha. Co ciekawe w filmach w których grał Cezary Pazura aktorki się rozbierają , ale gdy tylko został reżyserem facet boi się rozebrać aktorkę. Tchórz i tyle.

 • Re: "Barwy szczęścia": Była królową rozbieranych scen. Dziś gra babcie...

  Nie była bym taka pewna, czy pobiła rekord w ilości rozbieranych scen. A Szapołowska, na czym zbudowała karierę, a Ewa Sałacka? Obie panie, prawie we wszystkich filmach świeciły gołymi siedzeniami.

 • Re: Walka o pracę

  Szapołowska niech sobie teraz polata po parku i puszki po piwie zbiera.Komunistyczna aktoreczka nic sobą nie reprezentuje a tylko golizną w filmach świeciła.

 • Re: Walka o pracę

  no tak ..szapołowska cały czas się uważała za polską Sharon Stone...ale jej daaaaaaleko do niej...za komuny mogła być gwiazdą w filmach Kieślowskiego.. zmianerowana stara ciota

 • Re: Walka o pracę

  SZAPOLOWSKA W OGOLE JEST KIEPSKA AKTORKA A W REZYDENCJI WRECZ BEZNADZIEJNA!!! KIEDYS JAK BYLA MLODA ROZBIERALA SIE W FILMACH I NIC POZA TYM..DOBRA AKTORKA NIGDY NIE BEDZIE POKAZYWAC TYLKA, TYLKO(...) Szapołowska powinna iść w ślad Nehrebeckiej..?

 • Re: Wojna gwiazd!

  Brawo, Panie Janku! Niestety, teatr jest teatrem i obowiązują w nim pewne reguły. Grażyna Szapołowska złamała regulamin teatralny i postawiła nie tylko Dyrektora Englerta, ale też kolegów i koleżanki(...) go w tym momencie pomidorami i zwyzywała. To jest niemoralne, nieetyczne, Szapołowska znieważyła Teatr Narodowy i obraziła widzów sobotniego spektaklu. Pan Jan podjął świetną decyzję!! Gratulacje

 • Re: Walka o pracę

  To jest normalne że jak są jakieś kolizje to zgłasza się wcześniej dyrektorowi, że Aktor ma jakiś dzień zdjęciowy czy inne zajęcie, odpowiednio wcześniej ( co zrobiła Pani Szapołowska) to można ustawić tak repertuar że wszystko jest ok, ale... jak nie ma dobrej woli tylko pokazywactwo kim ja jestem i robi się taki cyrk jak dyr. Teatru Narodowego.Wszyscy znani Aktorzy grają w filmach i serialach