• Informacje na temat:

  szczepkowska pokazala

Artykuły na temat: szczepkowska pokazala
 • Joanna Szczepkowska: Ktoś jej źle życzy?

  Joanna Szczepkowska (64 l.) wyznała, że dość często dostaje anonimy...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Joanna Szczepkowska wyrzucona z gazety. Kuba Wojewódzki kpi!

  Joanna Szczepkowska (60 l.) po piętnastu latach pożegnała się z "Wysokimi Obcasami", kobiecym dodatkiem do "Gazety Wyborczej", gdzie regularnie pisywała felietony. Kuba Wojewódzki nie omieszkał złośliwie odnotować tego faktu w swojej rubryce na łamach "Polityki".

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • Janda wyśmiała Szczepkowską w audycji radiowej

  ...wtajemniczonych było jasne, kogo miała na myśli. Szczepkowska, która pierwotnie miała zagrać znaną chemiczkę, poczuła się obrażona. Zwłaszcza słowami, które padły w dalszej części wywiadu... "Nie(...) współczesna, w ogóle nie dotycząca mojej, pożal się Boże, historii z umową na rolę Skłodowskiej-Curie, którą jak się okazało, ktoś po pijanemu ze mną podpisywał" - mówiła Szczepkowska, starając się ukryć...

 • "Kompromitacja" Szczepkowskiej

  "Przekroczyłam ograniczenia, obnażając pośladki stworzyłam obszar 'własnej kompromitacji' - napisała Joanna Szczepkowska w oświadczeniu na temat swojego niecodziennego zachowania w czasie sobotniej premiery w warszawskim Teatrze Dramatycznym.

 • Szczepkowska wyrzucona

  Joanna Szczepkowska nie pojawi się już w przedstawieniu Krystiana Lupy "Persona. Ciało Simone" - informuje wortal e-teatr.pl. "Miałam takie maleńkie olśnienie" - pisze sama aktorka na forum wortalu(...) okazję zobaczyć aktorkę w roli głównej bohaterki po raz ostatni. Zastąpi ją Maja Ostaszewska. Zobacz również: Szczepkowska pokazała gołe pośladki! Szczepkowska tłumaczy się z gołych pośladków...

 • Aktorka wyrzucona z teatru

  Joanna Szczepkowska została usunięta z obsady spektaklu "Persona. Ciało Simone". Decyzję podjął reżyser Krystian Lupa po premierze sztuki, która odbyła się 20 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 • Szczepkowska pokazała gołe pośladki!

  Podczas premiery sztuki "Persona. Ciało Simone" Krystiana Lupy doszło do obscenicznej manifestacji w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej (56 l.). Skonfliktowana z reżyserem aktorka pokazała gołe pośladki.

 • Wspominają Irenę Kwiatkowską

  Zmarłą w czwartek, 3 marca, wybitną aktorką Irenę Kwiatkowską wspominają koledzy po fachu.

Wideo na temat: szczepkowska pokazala
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...