• Informacje na temat:

  szczere wyznanie

Artykuły na temat: szczere wyznanie
 • "M jak miłość": Strzelanina i szczere wyznanie

  Nie dość, że Tomek nie otrzyma wymarzonego awansu, to na dodatek podczas policyjnej akcji trafi na celownik zuchwałych bandytów! Tymczasem Iza napisze do Marcina list, w którym wyzna prawdę o ciąży...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odważne wyznanie Grzegorza Wilka!

  Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Grzegorz Wilk, który rewelacyjnie wcielił się w Bono z zespołu U2. Największym zaskoczeniem wieczoru stało się jego odważne i wzruszające wyznanie.

 • Klaudia Halejcio będzie mamą?! Co za szczere wyznanie!

  Już od dłuższego czasu Klaudia Halejcio (27 l.) jest szczęśliwa u boku swojego chłopaka - Jacka. Czy teraz właśnie przyszedł czas na kolejny etap w ich związku i niedługo zostaną rodzicami?

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  - To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • Paweł Królikowski zdobył się na szczere wyznanie!

  "Dobry Tydzień" informuje o kolejny "nawróconym" polskim gwiazdorze. Paweł Królikowski "coraz chętniej spotyka się z młodzieżą i daje świadectwo wiary".

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Maffashion zdobyła się na szczere wyznanie!

  Maffashion (29 l.) zdradziła, że choroba bardzo utrudnia jej życie!

 • Kenneth Branagh i jego wyzwolony Kopciuszek

  Kenneth Branagh podjął się niełatwego zadania - opowiedział o losach prześladowanej przez macochę i podłe siostry pięknej dziewczyny, zrywając z powszechnymi wyobrażeniami na temat Kopciuszka. Reżyser wyznał, że chciał nadać tej historii nowoczesny wyraz.

 • "Rolnik szuka żony 4": Karol zdobył się na bardzo szczere wyznanie

  Karol Raczyński (34 l.), bohater "Rolnik szuka żony 4", zdobył się na szczere wyznanie. Cytowany przez "Rewię" opowiada, że nigdy jeszcze nie poznał prawdziwej miłości. Jak to się stało?

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

Zdjęcia na temat: szczere wyznanie
Wideo na temat: szczere wyznanie
 • "M jak miłość": Szczere wyznanie

  Rodzina i przyjaciele cały czas wpierają Marcina. Magda spotyka przy tej okazji Jankę. Dziewczyny od razu czują do siebie sympatię - i szczerze opowiadają o swoim życiu. Jakie tajemnice sobie wyznają?

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

 • Szczere wyznanie Izy Kuny: „Ludzie się nie zmieniają”

  Iza Kuna (45 l.) opowiedziała o postaci, w którą wciela się w serialu "Singielka". Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy się z nią utożsamia?

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...

Dyskusje na temat: szczere wyznanie