• Informacje na temat:

  szczęście istnieją

Artykuły na temat: szczęście istnieją
 • "Ranczo": Serialowe Wilkowyje istnieją naprawdę!

  ...filmowej kuchni, to rozumiem. Ale jeździć ciągle w to samo miejsce? - Dla każdego fana możliwość bycia tam, gdzie jest kręcony jego ukochany serial, to wielkie szczęście. Tym bardziej, że filmowe Wilkowyje istnieją naprawdę - kościół, plebania, sklep Więcławskiej, szkoła, przystanek autobusowy - to są prawdziwe Wilkowyje, chociaż tak naprawdę miasteczko nazywa się Jeruzal. Ale człowiek chodzi po...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • Jest spokrewniona z dwiema najpopularniejszymi na świecie topmodelkami, jednak jej kariera dopiero teraz nabiera tempa. Modelka plus size Joann Van Den Herik przekonuje, że ideały nie istnieją, a piękno nie ma nic wspólnego z rozmiarem, który nosimy.

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Zaryzykowała w imię miłości

  Zawsze wróżono jej dużą karierę. I uwierzyła, że praca da jej szczęście. Ale odnalazła coś ważniejszego...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Rafał Rutkowski założył klub komediowy

  Rafał Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!", przez cztery ostatnie lata występował z własnym one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" w domach kultury i klubokawiarniach na terenie całej Polski. Zainspirowało go to do założenia własnego... klubu. Za 2 tygodnie aktor zainauguruje działalność "Klubu Komediowego Chłodna"!

 • "Chcieli zobaczyć jak wyglądamy"

  Istnieją blisko 30 lat, mają na koncie ponad 70 milionów sprzedanych płyt, kilkanaście przebojów i tysiące fanów na całym świecie. Mowa o zespole Duran...

 • Otylia Jędrzejczak już trenuje córkę?!

  Odkąd Marcelinka jest na świecie, czyli od kwietnia 2017 roku, pływaczka sprawia wrażenie najszczęśliwszej osoby na świecie. Z jej zdjęć, które publikuje w mediach społecznościowych bije szczęście(...) zauważył jeden z internautów, "niedaleko pada jabłko od jabłoni".  Czy możemy spodziewać się, że mała Marcela wyrośnie w przyszłości na mistrzynię olimpijską? Z taką trenerką istnieją na to spore szanse! 

 • "We mgle": Pomiędzy dobrem i złem

  "We mgle" to drugi film fabularny znanego rosyjskiego reżysera Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje"), nakręcony na podstawie powieści o tym samym tytule białoruskiego pisarza Wasyla Bykowa.

Dyskusje na temat: szczęście istnieją
 • Re: ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  , które mają patrzeć władzy na ręce, dbać o czyste reguły gry, kontrolować władze, te instytucje przestają to robić, istnieją tylko stają się fikcją, ponieważ nie wykonują swoich obowiązków. Masowe(...). W rzeczywistości każda władza autorytarna wszystko chce kontrolować. Komuniści z PiS trafili na dobrą koniunkturę gospodarczą. Mieli szczęście to wszystko. Gospodarka rozwija się w cyklach koniunkturalnych, bardzo

 • Re: Nowe oblicze Kai z "Na Wspólnej"

  wypijemy spore ilości alkoholu to po to żeby się zabawić.Czyli po wypiciu sporych ilości alkoholu czujemy silną radość,silne szczęście,silną zabawę.Jednak zabawa,radość,szczęście to są uczucia które(...) czyli one nie powodują narkotycznych rozkoszy.To w naszym mózgu istnieją części odpowiedzialne za odczuwanie i wytwarzanie narkotycznych przyjemności i uczucia zabawy,radości,szczęscia itd.W naszym