• Informacje na temat:

  szczęście kontuzja

Artykuły na temat: szczęście kontuzja
 • Tak Radosław Majdan leczy się po kontuzji! Małgosia dba o niego!

  To nie wyglądało dobrze - na profilu zarówno Gosi, jak i jej męża pojawiło się zdjęcie z karetki, która transportowała Radka do szpitala. Na początku było podejrzenie, że były piłkarz zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i wówczas bez operacji by się nie obeszło. Na szczęście okazało się, że nie jest tak tragicznie, jak mogło to wyglądać. "Prawdopodobnie mam albo uszkodzoną chrząstkę w kolanie...

 • Maciej Dowbor: Koroniewska odradzała mu udział w "Celebrity Splash!"

  Od kilku lat trenuje triathlon, jest bardzo wysportowany. Maciej Dowbor wydawał się głównym faworytem do zwycięstwa w show "Celebrity Splash". Jego żona Joanna Koroniewska odradzała mu udział w programie. Wewnętrzny głos ostrzegał ją, że może stać się coś złego. Niestety, jego ambicja wzięła górę...

 • Poważna kontuzja Pudziana

  Wypadek wyglądał naprawdę poważnie. Jak pisze "Rzeczpospolita", w lutym tego roku podczas Pojedynku Gigantów w Łodzi, Pudzian zerwał mięsień prawego bicepsa. Przyczep mięśnia na całej powierzchni oderwał się od kości. Mariusz był załamany. Był pewien, że nadszedł koniec jego kariery sportowej. W dodatku już wcześniej zmagał się z problemem przeciążonych kolan. Na szczęście siłacz dowiedział się...

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Ania Lewandowska martwi się o zdrowie Roberta! Tak o niego dba?

  Z powodu kontuzji kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski (29 l.) nie mógł wziąć udziału w meczach polskiej drużyny. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich. Ania (29 l.), jego żona wyraziła się jasno na ten temat.

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Marta Manowska uległa wypadkowi! "To było w czasie pływania na desce surfingowej"

  ...niego wakacji. Wtedy wykonała gwałtowny ruch i poczuła przeszywający ból. Kontuzja, na szczęście, okazała się niezbyt poważna. Marta przez parę dni musiała jednak chodzić w kołnierzu ortopedycznym, aby...

 • Stefano Terrazzino ma brata piłkarza

  Stefano Terrazzino przyznaje, że jest dumny z osiągnięć brata i gdy tylko może, dopinguje go osobiście podczas meczu. - Ma talent i pasję - twierdzi Stefano. 23-letni Marco, najmłodszy z braci Terrazzino, gra na pozycji napastnika w niemieckiej Bundeslidze.

 • Ryszard Petru trafił do szpitala!

  Lidera Nowoczesnej czeka poważny zabieg. Na szczęście w ciężkich chwilach wspiera go ukochana Joanna Schmidt (38 l.)...

 • Absu: Kontuzja Proscriptora

  Sir Proscriptor McGovern, perkusista i wokalista amerykańskiej blackmetalowej grupy Absu, doznał poważnej kontuzji nadgarstka. Nie ma mowy o tym, aby przez najbliższych kilka miesięcy zasiadł za zestawem perkusyjnym.

Wideo na temat: szczęście kontuzja
 • Tadla robi fikołka w świątecznym spocie!

  nie zawsze musimy być seriozni, prawda? Praca nad świątecznym spotem TVP była jedną z większych przyjemności, jakie mnie ostatnio spotkały. Nawet kontuzja biodra nic nie znaczy... Cieszą dobre słowa, których - na szczęście - nie brakuje. Chyba zaskoczyliśmy efektem" - napisała Tadla. Zaskoczyli?