• Informacje na temat:

  szczęście kotek

Artykuły na temat: szczęście kotek
 • Rafalala została zaatakowana! Zginęła jej kotka!

  ...okno. Rzucił kostką brukową, która uderzyła kotkę Temidę i zmiażdżyła jej głowę. Córka mojej siostry płaczę. Patrze czy jest cała. Na szczęście kamień przetarł jej tylko dłoń. A gdyby to była ona...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Kinga Duda przeżyła trudne chwile!

  ...domu i zadzwoniła" - poinformowała zaciekawionych sprawą komentujących jej post. Jaki stres musiała przeżyć Kinga, zrozumie każdy właściciel zwierzaka. Na szczęście kot jest już cały i zdrowy ze swoją...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Polskie drogi": Kazimierz Kaczor już 55 lat robi to, co kocha

  Kazimierz Kaczor debiutował 55 lat temu w epizodycznej roli w "Stawce większej niż życie". Od tamtej pory wcielił się w dziesiątki postaci na scenie i ekranie. Jego wielka popularność zaczęła się od Leona Kurasia w "Polskich drogach". Do dziś wzbudza sympatię jako tytułowy bohater "Jana Serce", śmieszy jako uparty i przedsiębiorczy Kotek w "Alternatywy 4" oraz bawi jako chciwy strażak...

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Stachursky zrozpaczony! Tego się nie spodziewał! "Fatalna wiadomość"

  ...solidarność .... mała Su już w domu!!!" -  zrelacjonował uradowany wokalista.  Całe szczęście!

 • Kożuchowska jako kotka...

  Małgorzatę Kożuchowską, czyli Natalię Boską z "rodzinki.pl", już wkrótce oglądać będziemy mogli na scenie Teatru Narodowego w głównej roli w znanym na całym świecie dramacie "Kotka na gorącym blaszanym dachu". To jedna z najtrudniejszych ról, z jakimi do tej pory miała okazję zmierzyć się gwiazda "rodzinki.pl".

 • Kinga Duda płaci wysoką cenę za bycie "prezydencką córką"

  Według informacji magazynu "Rewia", Kinga Duda (22 l.) od dłuższego czasu zmaga się z niechęcią rówieśników. Na szczęście może liczyć na mamę, która zawsze chętnie zabiera ją na zagraniczne zakupy.

 • Pielęgniarki wodzą na pokuszenie

  Co łączy Sławomira Kryńskiego, reżysera komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" z producentami lateksowej bielizny i japońskimi twórcami gier wideo? Wszyscy oni dobrze wiedzą, że nic tak skutecznie nie podgrzewa atmosfery, jak seksowne pielęgniarki w akcji!