• Informacje na temat:

  szczęście mary

Artykuły na temat: szczęście mary
 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Ich recepta na szczęście

  .... Radość ustąpiła miejsca niepewności, niedowierzaniu. Nie potrafiła pogodzić się z tym, że nie będzie mogła występować. Z pracy zrezygnowała dopiero wtedy, gdy grając 10-letnią Mary w spektaklu "Przygody Tomka Sawyera": usłyszała z widowni szept: "Mary jest w ciąży". Narodziny Antka jeszcze bardziej skomplikowały jej życie. - Pierwsze dwa lata były dla mnie gehenną - zdradziła w "Twoim Stylu...

 • Antemasque: Cedric Bixler-Zavala oblał fanów gorącą wodą

  Fani będący na koncercie grupy Antemasque w Auckland w Nowej Zelandii (Festiwal Westfest) nie będą wspominali go zbyt dobrze. Wszystko z powodu szalonego zachowania lidera grupy, Cedrica Bixlera-Zavali.

 • Cate Blanchett i Rooney Mara miały wypadek samochodowy!

  ...ranne i natychmiast trzeba dzwonić po pogotowie. Na szczęście Cate Blanchett uspokoiła wszystkich, że wszystko jest dobrze" - czytamy. Aktorki miały naprawdę sporo szczęścia. Ponoć samochód...

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  Marcjanna Lelek wyruszyła na 2-miesięczną wyprawę, aby poznać samą siebie. Na szczęście ta przygoda nie miała wpływu na pracę aktorki, która wróciła do kraju i znów pojawiła się na planie serialu. Jak tanio przeżyć w Peru, Chile, Argentynie i Boliwii, radzi Natalia z „M jak miłość”.

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi - długa przerwa pomiędzy serialami. Na szczęście sytuacja zaczyna się zmieniać, a do letniej ramówki (przynajmniej w USA) trafiają nowe seriale. Jakie produkcje zadebiutują (lub powrócą na ekrany) w czerwcu, lipcu i sierpniu?

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Al Bano i Romina Power nie mogą się z tym pogodzić. Ogromna tragedia

  Włoch w okularach i Amerykanka z kwiatem we włosach podbili świat piosenką "Felicita", czyli "Szczęście". Prywatnie cieszyli się nim 26 lat. Potem raj zmienił się w piekło.

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

Zdjęcia na temat: szczęście mary
Dyskusje na temat: szczęście mary
 • Re: "Downton Abbey": Koniec ery

  Uwielbiam ten serial. Mam nadzieję, że Mary odnajdzie jeszcze szczęście.

 • Re: Klara w niebezpieczeństwie!

  Głupi ma szczęście. SierotKA(mary)SIA i babiarz - duże dziecko mieszkają w wypasionej chacie tylko dlatego, że trafili na dobrodusznego kumpla który ma dzianych starych.

 • Re: Małgorzata Braunek nie wróci nad rozlewisko!

  Ludzie! Jest takie słowo jak tolerancja... Mi nie przeszkadza w co kto wierzy, jeśli jest dobrym człowiekiem. Nie interesuje mnie czy gra dobrze czy źle, czy pasuje do postaci czy nie. Jest człowiekiem i skąd tyle nienawiści. Jeśli chce wierzyć w Buddę i to daje jej szczęście i przy tym nie krzywdzi innych, to życzę jej jak najlepiej... mimo, że jej nie znam... Powrotu do zdrowia!