• Informacje na temat:

  szczęście maserak

Artykuły na temat: szczęście maserak
 • Małgorzata Foremniak: po latach Rafał Maserak zadał jej bolesny cios?

  Osiem lat od rozstania tancerz zadał byłej ukochanej bolesny cios. Małgorzata Foremniak (50 l.) nie sądziła, że Rafał Maserak (33 l.) tak ją upokorzy.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Wielkie wyzwanie Maseraka

  Do tej pory show biznes go rozpieszczał. Z nieznanego tancerza Rafał Maserak (27 l.) z dnia na dzień stał się ulubieńcem tłumów. Jako czterokrotny finalista "Tańca z gwiazdami" mógł negocjować gaże(...) (47 l.) odczytał wyniki, po twarzy Rafała spłynęły łzy. Znajomym za kulisami mówił, że nigdy więcej w tym show już nie wystąpi. - Na szczęście zmienił zdanie. Jednak zależało mu, by teraz poprowadzić...

 • Anna Wyszkoni boi się, że odpadnie

  "Gdybym odpadła w odcinku, w którym tańczę z Maserakiem, Kliment by mi tego nie wybaczył..." - mówi Anna Wyszkoni, którą w najbliższej odsłonie "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami" zobaczymy w ognistej cha-chy.

 • Maserak odpadł na starcie

  Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami" . Tym razem w quickstepie oraz rumbie zaprezentowały się panie. Odcinek okazał się ostatnim dla Agnieszki Jaskółki i Rafała Maseraka .

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Maserak podejrzany o kradzież

  Rafał Maserak (25 l.) udał się niedawno na zakupy do jednej z warszawskich księgarń. Chciał się trochę ukulturalnić, nabywając lekturę do poduszki, lecz niestety ochroniarzom wydał się podejrzanym(...) ona niczego, czego zawierać nie powinna. Okazało się na szczęście, że Rafał może lubi kolekcjonować mandaty czy tez zdejmować blokady z kół swojego samochodu , ale książek z księgarń jeszcze nie...

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Awaria samolotu LOT-u. Na pokładzie znany tancerz i popularna aktorka!

  Samolot polskiego przewoźnika musiał awaryjnie lądować. Pasażerowie najedli się strachu. Wśród nich znaleźli się m.in. Rafał Maserak i Anna Dereszowska...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

Dyskusje na temat: szczęście maserak
 • Re: Ma szczęście, bo trafił jej się...

  Wybacz Kasiu ale dla mnie jestes za dumna i za bardzo wyniosla. Zmieniasz sie jak kameleon...ale to chyba forsa odgrywa duza role. Na pewno Cie podziwiaja wszyscy,ale JA NIE! Coraz gorzej wypadasz w rozmowach na zywo, lub w wywiadach-schowaj dume! ... nie wszyscy, bo ja -też NIE! Maserak juz raz wygrał i na tym koniec... a Kasia no cóż,wszędzie jej pełno,przesyt!!!!