• Informacje na temat:

  szczęście nowa

Artykuły na temat: szczęście nowa
 • Marta Manowska: Szczęście się oddala

  Marta Manowska (35 l.) nie zwalnia tempa. Dziennikarka poprowadzi kolejny już program w TVP - "The Voice Senior". Czy ucierpi na tym jej nowa miłość?

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Piotr Cyrwus: Przerwane szczęście aktora

  Marią. Praca młodych rodziców stała się w naturalny sposób podporządkowana życiu rodzinnemu. Niestety, zajęci wiązaniem końca z końcem przestali dostrzegać siebie, pielęgnować łączące ich uczucie(...). To wtedy usłyszeli, że dyrektor Seweryn nie chce już z nimi dłużej pracować. Teraz, u progu jesieni życia, muszą zaczynać wszystko od nowa. Dobrze, że mają siebie... *** Zobacz więcej materiałów...

 • Patryk Kumór "2/2": Najlepsze i najgorsze chwile w życiu

  10 marca pojawi się druga płyta Patryka Kumóra, wokalisty znanego z m.in. Festiwalu Sopot TOPtrendy czy "Must Be The Music" (półfinalista piątej edycji).

 • Katarzyna Chrzanowska: Szczęście znalazła w Hiszpanii!

  ...produkcjach filmowych i telewizyjnych.  Na planie jednego z filmów wdała się nawet w romans z samym Bogusławem Lindą. Para planowała wspólną przyszłość, ale codzienne życie u boku tak popularnego wówczas gwiazdora przerosło ją. Chrzanowska wyjechała do Francji, gdzie poznała swojego męża Piotra. W 1993 roku na świat przyszły ich córki bliźniaczki.  Niestety, rodzinne szczęście nie trwało zbyt długo...

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Łukasz Nowicki odnalazł szczęście na nowo! To spełnienie jego marzeń

  Łukasz Nowicki (44 l.) kolejny raz został tatą. Jak się okazuje, nowa rodzina dała mu szczęście, które nawet mu się nie śniło.

 • "Głosy": Nowa komedia reżyserki "Persepolis"

  Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego "Persepolis", tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

 • "M jak miłość": Marta i Maria odnajdą szczęście?

  Obie mają wspaniałe dzieci i świetnie radzą sobie w pracy… ale ich życie miłosne dalekie jest od ideału. Czy córki Mostowiaków - Marta i Maria – odnajdą w końcu szczęście?

 • Nowa rola Małgorzaty Foremniak

  Z powodów osobistych na dwa lata zrezygnowała z pracy w serialach i filmach. Teraz wraca na ekran w wielkim stylu. Już wkrótce zobaczymy ją w hitowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw".

Zdjęcia na temat: szczęście nowa
Wideo na temat: szczęście nowa
 • Olimpijka Anna Rogowska i jej bliźniacze szczęście

  Anna Rogowska to polska tyczkarka i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich. Niedawno urodziła bliźniaki – Henryka i Leona. - Trochę się pospieszyli na świat, to są wcześniaki – wyjaśniła. Jak zmieniło się jej życie? Lekkoatletka wraz z mężem Jackiem Torlińskim opowiedzieli o swoim nowym życiu i rodzicielstwie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Agnieszka Krukówna znalazła nową miłość!

  kontrolę nad swoim życiem. Uzależniła się od narkotyków, które ostatecznie zaprzepaściły jej karierę. Odbiło się to także na jej sferze uczuciowej. Na szczęście wiele wskazuje na to, że aktorka znów odnalazła miłość. "Postanowiłam zawalczyć o szczęście" - oznajmia w "Dzień Dobry TVN". Gratulujemy! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Szczęście ty moje

  Prowincjonalna Rosja. Zwykły letni dzień. Kierowca ciężarówki, Georgij, ładuje towar i wyrusza w drogę przez głęboką Rosję. Podróż nieoczekiwanie przerywa jednak dwóch policjantów. Gdy podczas kontroli ich uwagę przykuwają na moment inni zatrzymani kierowcy, Georgij ucieka z policyjnego posterunku. W ciężarówce czeka jednak niespodziewany pasażer - starszy mężczyzna, który prosi o przysługę. W zamian za podwiezienie opowiada o sobie, odsłaniając dramatyczną prawdę o tym, jak wracał do Rosji z...

Dyskusje na temat: szczęście nowa
 • Re: Kultowe seriale: Emil Karewicz długo walczył o szczęście...

  Wiem o tym. Ale to nie moja wina. Prezes kazał nam się nie myć. To nowa strategia polityczna, mamy odstraszać przeciwników swoim smrodem.

 • Re: "M jak miłość": Szczęście w ramionach sekretarki?

  jestem polską katoliczką,ale nie oglądam tego serialu,bo to bzdety jak dla mnie ,ale co kto lubi,a jakiego wyznania jesteś,że czujesz sie lepszy od nas?nowa rasa?

 • Re: "M jak miłość": Nowa Barbara, ślub i niespodziewany romans!

  bidulka, jakie to ma niespotykane szczęście , to nieszczęście !

 • Re: "M jak miłość": Będzie nowa miłość?

  On je przerabia w swoim filmowym życiu, jak te kurczaki u ojca na fermie w życiu prywatnym. Brał, zrobił z nim bez zbędnych uczuć to, co chciał I następny. I następny. I następny....Bierze więc tak samo kobiety w życiu, też po kolei, jedna za drugą, robi co chce ze swoją ofiarą i sięga po następną. Na szczęście nie zabija, ale na pewno dobija psychicznie. Ta rola to chyba jakiś rodzaj kontynuacji

 • Re: "Ania z Zielonego Wzgórza": Jak potoczyły się losy Megan Follows?

  Uwielbiałam Anię z dawnych lat, więc ucieszyłam się, że jest nowa wersja. Po cichu obejrzałam zanim zaproponowałam serial moim wnuczkom. I całe szczęście! Przepiękne pejzaże nie zrekompensowały ordynarnej propagandy homoseksualizmu. Świat nie kręci się tylko wokół tyłka, czy ktoś tego nie rozumie?

 • Re: "Klan": Nowa pani Lubicz?

  Owszem,była..ale Paweł chyba ma prawo do szczęścia i myślę,że Wiga da mu to szczęście..

 • Re: "Klan": Nowa pani Lubicz?

  Nie pasuje i nigdy nie pasowała. Na szczęście większość widzów jest tego samego zdania co ja (co WIDAĆ na różnych forach).

 • Re: "Na dobre i na złe": Ucieczka czy nowa szansa?

  Można! Już chyba najwyższy czas, by Pani Ordynator dowiedziała się jakiego kochającego (a raczej ZAZDROSNEGO) ma męża. Jeśli Consalida dowie się, że za tym wszystkim stoi Tomasz i go nie zostawi albo jeśli nie dowie się o tym w ogóle, oznaczać to będzie, że scenarzyści całkowicie się pogubili... I nasza "zawsze dostająca co chce, niezależna" pani doktor, zmieni się do końca w udającą szczęście

 • Re: "O mnie się nie martw": Co dalej z karierą Joanny Kulig?

  była jak nowa, Przypomniał swe kpiące o niej słowa. Na palcach zobaczył od łańcuszka rany, Wybacz mi - krzyknął - Boże mój kochany! Ożyło w końcu syna sumienie, Przysięgam ci matko, że ja się zmienię. Całował zimne swej matki dłonie, Twarz łzami zoraną i siwe skronie. Rzucił nałogi, oddał się Bogu, Szczęście gościło w ich domu progu. I codziennie wieczorem, całą rodziną, Różaniec mówili za matki

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Czy Meryem Uzerli znalazła już swojego Sulejmana?

  była jak nowa, Przypomniał swe kpiące o niej słowa. Na palcach zobaczył od łańcuszka rany, Wybacz mi - krzyknął - Boże mój kochany! Ożyło w końcu syna sumienie, Przysięgam ci matko, że ja się zmienię. Całował zimne swej matki dłonie, Twarz łzami zoraną i siwe skronie. Rzucił nałogi, oddał się Bogu, Szczęście gościło w ich domu progu. I codziennie wieczorem, całą rodziną, Różaniec mówili za matki