• Informacje na temat:

  szczęście okazały

Artykuły na temat: szczęście okazały
 • Marta Manowska: Szczęście się oddala

  W jej przypadku doba powinna trwać przynajmniej dwa razy dłużej. Niedawno skończyła zdjęcia do "Sanatorium miłości", a teraz odwiedza z kamerą uczestników kolejnej, szóstej już edycji programu "Rolnik szuka żony". Oba te programy okazały się wielkimi przebojami TVP, także za sprawą samej prowadzącej. Nic więc dziwnego, że kierownictwo stacji postanowiło zaproponować Marcie kolejną rolę...

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • "Echo serca": Małgorzata Zajączkowska ma szczęście do seriali

  Małgorzata Zajączkowska, którą od 15 stycznia oglądać będziemy w nowej produkcji TVP1 "Echo serca", twierdzi, że ma szczęście do... seriali. - Te, w których grałam i gram, są bardzo dobre - mówi.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Monika Krzywkowska: Miałam i mam szczęście

  ...program telewizyjny o nowotworach skóry. Jej podejrzenia okazały się słuszne. - To był szok, zderzyłam się z płytą nagrobną. Śniłam wyłącznie czarne scenariusze - mówi. - Na szczęście chorobę wykryto we(...) pojechać na wakacje, pójść do kina, nieść siatkę z zakupami, sama umyć okna. Dosłownie każda najdrobniejsza rzecz i czynność dziś mnie cieszy. Miałam, a raczej mam szczęście!

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Sylwia Juszczak: Wróciła po szczęście

  ...w życiu. Tu jest moje szczęście - mówi aktorka.

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Robert Rozmus: Jego program okazał się klapą!

  ...w ubiegłym roku został po raz pierwszy ojcem, na szczęście pozostał angaż w teatrze. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

Zdjęcia na temat: szczęście okazały
Wideo na temat: szczęście okazały
 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  i Andrzeja. Po sezonie pełnym zawirowań w ich życiach, wydawałoby się, że znaleźli szczęście i spokój. Nic bardziej mylnego. Aneta sprzymierzy siły z młodą prawniczką oskarżającą Budzyńskiego o gwałt

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  , bo miała wyjść za mąż, a chwilę później jej ukochany mężczyzna niezwykle ją zranił. Następny sezon będzie bardzo emocjonujący – może Marzenka będzie trochę mniej krzyczała na Andrzejka”. Szczęście

 • Anna Powierza opowiedziała, jak schudła. „Regularność, dieta”

  – i kompletnie nic się nie działo. Potem na szczęście nastąpił przełom” – stwierdziła. Tym przełomem była wizyta u lekarza, który zdiagnozował u Powierzy chorobę. „Okazało się, że są choroby metaboliczne