• Informacje na temat:

  szczęście piosenkarka

Artykuły na temat: szczęście piosenkarka
Zdjęcia na temat: szczęście piosenkarka
Wideo na temat: szczęście piosenkarka
 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  i Andrzeja. Po sezonie pełnym zawirowań w ich życiach, wydawałoby się, że znaleźli szczęście i spokój. Nic bardziej mylnego. Aneta sprzymierzy siły z młodą prawniczką oskarżającą Budzyńskiego o gwałt(...) swoich sił jako piosenkarka, a jej występ okaże się hitem internetu! Paweł i Katia: Po sfingowanym małżeństwie Pawła czeka rozwód. Nasz bohater nie zerwie jednak kontaktów z Katią. Odwiedzą go za to

 • Szczęście ty moje

  Prowincjonalna Rosja. Zwykły letni dzień. Kierowca ciężarówki, Georgij, ładuje towar i wyrusza w drogę przez głęboką Rosję. Podróż nieoczekiwanie przerywa jednak dwóch policjantów. Gdy podczas kontroli ich uwagę przykuwają na moment inni zatrzymani kierowcy, Georgij ucieka z policyjnego posterunku. W ciężarówce czeka jednak niespodziewany pasażer - starszy mężczyzna, który prosi o przysługę. W zamian za podwiezienie opowiada o sobie, odsłaniając dramatyczną prawdę o tym, jak wracał do Rosji z...

 • Jennifer Lopez miała wypadek. Przez pijanego kierowcę!

  nowego samochodu" - napisała Lopez. Sprawca wypadku uciekł, jednak szybko został zatrzymany przez policję. Na szczęście nikt nie został ranny. (CNN Newsource/x-news)

 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

Dyskusje na temat: szczęście piosenkarka
 • Re: - Występowałam w „The Voice of Poland”, ...

  Kogo zachwycił ten głos! Chyba piszącego te bzdury. Dziewczynę próbowano na siłę ciągnąc "za uszy". Ktoś miał w tym jednoznaczny interes. Na szczęście SMS-owcy zadecydowali inaczej. Miła Dziewczyna ale aktorka czy piosenkarka z niej żadna.

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Widzowie zbojkotowali jej serialowa postać to i jej koncerty zbojkotują. Zresztą taka z niej piosenkarka jak aktora... Beznadziejna. No ale... kto ma szczęście w miłości nie ma szczęścia w show-biznesie.