• Informacje na temat:

  szczęście piosenkarka

Artykuły na temat: szczęście piosenkarka
Zdjęcia na temat: szczęście piosenkarka
Wideo na temat: szczęście piosenkarka
 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  i Andrzeja. Po sezonie pełnym zawirowań w ich życiach, wydawałoby się, że znaleźli szczęście i spokój. Nic bardziej mylnego. Aneta sprzymierzy siły z młodą prawniczką oskarżającą Budzyńskiego o gwałt(...) swoich sił jako piosenkarka, a jej występ okaże się hitem internetu! Paweł i Katia: Po sfingowanym małżeństwie Pawła czeka rozwód. Nasz bohater nie zerwie jednak kontaktów z Katią. Odwiedzą go za to

 • Jennifer Lopez miała wypadek. Przez pijanego kierowcę!

  nowego samochodu" - napisała Lopez. Sprawca wypadku uciekł, jednak szybko został zatrzymany przez policję. Na szczęście nikt nie został ranny. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: szczęście piosenkarka
 • Re: - Występowałam w „The Voice of Poland”, ...

  Kogo zachwycił ten głos! Chyba piszącego te bzdury. Dziewczynę próbowano na siłę ciągnąc "za uszy". Ktoś miał w tym jednoznaczny interes. Na szczęście SMS-owcy zadecydowali inaczej. Miła Dziewczyna ale aktorka czy piosenkarka z niej żadna.

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Widzowie zbojkotowali jej serialowa postać to i jej koncerty zbojkotują. Zresztą taka z niej piosenkarka jak aktora... Beznadziejna. No ale... kto ma szczęście w miłości nie ma szczęścia w show-biznesie.