• Informacje na temat:

  szczęście pojazd

Artykuły na temat: szczęście pojazd
 • Justyna Steczkowska będzie zeznawała w sądzie! W jakiej sprawie?

  Prawdziwe szczęście w nieszczęściu miała ostatnio Justyna Steczkowska (43 l.). Patrząc na auto kierowcy zepchniętego do rowu przez samochód, którym jechała, trudno uwierzyć, że uczestnicy zdarzenia wyszli z tego bez szwanku. Sporną kwestią jest to, kto zawinił. Strony spotkają się w sądzie.

 • Stłuczka Jennifer Lopez: "Głupi pijak"

  Nowy samochód gwiazdy pop Jennifer Lopez został uszkodzony przez nietrzeźwego kierowcę.

 • Agnieszka Szulim rozbiła cacko Staraka!

  Agnieszka Szulim (38 l.) miała wypadek w centrum Warszawy. Na szczęście nikomu nic się nie stało!

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Edyta Herbuś miała wypadek samochodowy! To mogło skończyć się tragicznie!

  Edyta Herbuś (37 l.) niedawno przeżyła naprawdę nieciekawą sytuację. W aucie które prowadziła, pękła opona, a celebrytka straciła panowanie nad pojazdem.

 • Alter Bridge: Staranowani przez pirata

  Muzycy amerykańskiej grupy Alter Bridge przeżyli nieprzyjemną chwilę, kiedy w ich autobus wpakował się swoim samochodem pirat drogowy. Na szczęście pojazd, którym muzycy podróżują w trasie, był zaparkowany i nikomu nic się nie stało.

 • Łapiccy mieli wypadek

  O mały włos nie doszło do tragedii. 85-letni Andrzej Łapicki , jadąc samochodem w centrum Warszawy, nagle stracił kontrolę nad pojazdem. Na szczęście skończyło się na kolizji z przydrożnym słupkiem.

 • Kłopoty kochają Dirty Deeds

  Brytyjska grupa Dirty Deeds, która otwiera koncerty podczas kończącej się właśnie europejskiej trasy Iron Maiden, wciąż pakuje się kłopoty. Na szczęście nie na tyle poważne, by stanowiły przeszkodę dla grupy, która stanęła właśnie u progu wielkiej kariery.

 • Miranda Kerr dochodzi do siebie po wypadku

  Miranda Kerr, jadąc ze swoją asystentką, zderzyła się na jednej z autostrad w Los Angeles z innym pojazdem.

 • Trasa LeAnn Rimes odwołana!

  LeAnn Rimes, amerykańska gwiazda country i muzyki pop, musi chwilowo odwołać swoje europejskie tournee. Powodem jest wypadek samochodowy, do jakiego doszło w Los Angeles. Piosenkarka na szczęście nie odniosła w nim większych obrażeń.

Wideo na temat: szczęście pojazd
 • Szczęście ty moje

  Prowincjonalna Rosja. Zwykły letni dzień. Kierowca ciężarówki, Georgij, ładuje towar i wyrusza w drogę przez głęboką Rosję. Podróż nieoczekiwanie przerywa jednak dwóch policjantów. Gdy podczas kontroli ich uwagę przykuwają na moment inni zatrzymani kierowcy, Georgij ucieka z policyjnego posterunku. W ciężarówce czeka jednak niespodziewany pasażer - starszy mężczyzna, który prosi o przysługę. W zamian za podwiezienie opowiada o sobie, odsłaniając dramatyczną prawdę o tym, jak wracał do Rosji z...

 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

 • Odlot

  Siedemdziesięcioośmioletni Karol Fredricksen, emerytowany sprzedawca balonów, spełnia swe wielkie życiowe marzenie o przygodzie - za pomocą setek balonów przekształca swój dom w wielki pojazd powietrzny i odlatuje do Ameryki Południowej. Ale przypadkiem zabiera nieplanowanego pasażera, ośmioletniego skauta Russella, pełnego nieuzasadnionego optymizmu, lecz wyjątkowo niezręcznego. Razem przeżywają mnóstwo zaskakujących i niespodziewanych przygód...