• Informacje na temat:

  szczęście przygody

Artykuły na temat: szczęście przygody
 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Ich recepta na szczęście

  ..."Przygody Tomka Sawyera": usłyszała z widowni szept: "Mary jest w ciąży". Narodziny Antka jeszcze bardziej skomplikowały jej życie. - Pierwsze dwa lata były dla mnie gehenną - zdradziła w "Twoim Stylu(...). Ich recepta na szczęście? - Jeśli razem przejdziemy trudne momenty i możemy nadal na siebie patrzeć, to najwięcej daje związkowi. Najbardziej dramatyczne chwile dużo bardziej zbliżyły mnie do Piotra...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Katarzyna Chrzanowska: Szczęście znalazła w Hiszpanii!

  ...gwiazdora przerosło ją. Chrzanowska wyjechała do Francji, gdzie poznała swojego męża Piotra. W 1993 roku na świat przyszły ich córki bliźniaczki.  Niestety, rodzinne szczęście nie trwało zbyt długo...

 • Dawid Kwiatkowski zadebiutował w dubbingu

  Dawid Kwiatkowski użyczył głosu jednemu z bohaterów filmu "SpongeBob: na suchym lądzie". Wokalista już przygotowuje się do kolejnej przygody z filmem. Zapewnia jednak, że nie zamierza zostać aktorem, a jego udział w tym projekcie ma jedynie muzyczny charakter.

 • Stanisław Mikulski: Trzeba mieć szczęście

  .... To trzeba mieć szczęście!  ARTUR KRASICKI...

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  X-Meni, seriale militarne, przygody młodego Sheldona oraz dramaty medyczne. Jakie seriale będziemy mogli obejrzeć w kolejnym sezonie - 2017/2018?

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • Historycznie z akcentem na przygodę

  ...siebie i polskości. Dla mnie to rola wyzwanie i wielka frajda, ponieważ musiałem nauczyć się posługiwać białą bronią, bagnetami, a przede wszystkim w galopie władać szablą. Na szczęście nie wszystkie...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

Zdjęcia na temat: szczęście przygody
Dyskusje na temat: szczęście przygody