• Informacje na temat:

  szczęście radek

Artykuły na temat: szczęście radek
 • Radek Majdan zostawił Rozenek!

  Radek Majdan (42 l.) i Małgosia Rozenek (36 l.) rozstali się. Na szczęście nie na długo...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Radek Majdan załamany! Tęskni za dawną Małgosią!

  ...najbardziej. Rozenek postanowiła jednak posłuchać się swoich pracodawców i schowała głęboko w szafie sukienki z dekoltem i wysokie szpilki. Radek Majdan nie jest z tego powodu specjalnie zachwycony(...). Na szczęście w domu Małgosia może zrzucić już elegancki uniform i paradować przed Radkiem tak, jak on lubi najbardziej" - donosi "Fakt". Chociaż tyle...

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

 • Radek Majdan stracił prawo jazdy!

  Radek Majdan (42 l.) ma teraz nie lada problem. Na własne życzenie stracił prawo jazdy. Jak teraz będzie woził kochankę i jej dzieci?

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Artur Partyka i Paulla oraz Radek Brzóska i Kasia Cerekwicka pożegnali się w sobotni wieczór z programem "Tylko nas dwoje".

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan: ich wakacje stanęły pod znakiem zapytania

  Małgorzata Rozenek (rzekomo 38 l.) i Radek Majdan (44 l.) mieli wiele szczęścia. Ich wakacje we Francji mogły skończył się tragicznie. Los sprawił, że nie pojechali do Nieci na uroczystości, na których, jak się potem okazał, doszło do krwawego zamachu. Okazuje się zresztą, że ich urlop na Lazurowym Wybrzeżu o mały włos mógł się nie odbyć. Kolidował bowiem z wakacyjnymi planami Jacka Rozenka (47

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

 • Małgorzata Rozenek wściekła. Radek spotyka się z byłą żoną!

  Radosława, a nasze relacje są wysoce kulturalne. Jest fantastycznym człowiekiem, fajnym kolegą. Mam dobre wspomnienia, ponieważ Radek to po prostu fajny facet - wyznaje. Niby nic wielkiego, a jednak(...) o przysługę, zawsze stanie na wysokości zadania, by sprostać jej oczekiwaniom. To duży dyskomfort dla Rozenek. - Małgosia mówi, że znalazła księcia z bajki, że Radek nie ma wad. Zachwyca się tym...

 • Mateusz Banasiuk: Dość "fisiowania"

  Ślub z Nikolą (Anna Kózka) to najważniejsze wydarzenie w życiu Radka. Niestety, nie będzie tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Pojawią się nowe problemy, z którymi para nie będzie potrafiła sobie poradzić - zdradza Mateusz Banasiuk.

Zdjęcia na temat: szczęście radek
Dyskusje na temat: szczęście radek