• Informacje na temat:

  szczęsny gdy był mały

Artykuły na temat: szczęsny gdy był mały
 • Andrzej Szczęsny: Dzieci wytykają mnie palcami, bo jestem niepełnosprawny!

  Przeraża mnie to, gdy idąc ulicą widzę, jak matka każe synkowi obrócić głowę w drugą stronę, by na mnie nie patrzył. W ten sposób wychowuje bezdusznego ignoranta - mówi Andrzej Szczęsny, paraolimpijczyk i zwycięzca show "Celebrity Splash".

 • Mała rzecz, a cieszy. Małe, polskie debiuty 2013

  Wśród olbrzymiej ilości muzycznych wydawnictw te od twórców o nieznanych szyldach przegapić nietrudno. Zwłaszcza, jeśli nie są pełnoprawnymi albumami. Przedstawiamy siedem polskich, wydanych w 2013 roku "małych płyt" - jak zwykło się określać EP-ki - na które warto zwrócić uwagę.

 • Tragedia w rodzinie Wojciecha Szczęsnego

  Wojciech Szczęsny, 22-letni bramkarz reprezentacji Polski, nosi w sercu rodzinną tajemnicę...

 • Gierszał: Polska wyjdzie z grupy!

  Jego ulubiony zawodnik wszech czasów to Jürgen Klinsmann, z polskiej jedenastki najwyżej ceni sobie Roberta Lewandowskiego. Dylematy pojawiają się dopiero, gdy Jakub Gierszał musi wybierać między Wojciechem Szczęsnym a Przemysławem Tytoniem...

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała prywatny film z mężem! Tego jej fani się nie spodziewali!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (29 l.) znana jest z tego, że bardzo chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Teraz jednak zrobiła mały wyjątek i pokazała prywatny film z niezwykłej okazji!

 • Czy wojna jest sexy?

  Spośród pięciu premier kinowych bieżącego tygodnia, na największą uwagę zasługuje "Czarna księga" - holenderski film twórcy "Nagiego instynktu" Paula Verhoevena. I to nie tylko dlatego, że prowokuje do pytania - które w tytule recenzji filmu zadała krytyczka "Dziennika" - "czy wojna jest sexy?"

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...się, że kobieta niewiele wie o swoim synu. Niespodziewanie zbiegów odnajduje Maria, która wraca po chrzcinach do Grabiny. Dzwoni do syna, a on błyskawicznie zjawia się w towarzystwie Julki. Gdy emocje(...) gwałtownej kłótni. Natomiast Anka po ogromnym zamieszaniu z aktami Alexa wpada w panikę i przygotowuje się do wyjazdu z Polski. Gdy wybiega z domu, spotyka Magdę. Chodakowska informuje artystkę, co o niej...

 • Przewodnik rockowy: Robert Smith: "Jeśli tylko będziemy mogli dziś zasnąć"

  "Cóż, byłem zwykłym łobuziakiem i wykolejeńcem. Nie wiem, jakim cudem udało mi się zdać maturę. Miałem 16 lat, nie zajmowałem się niczym - i w końcu o mały włos nie wylądowałem w więzieniu za wandalizm. To mnie ostudziło. Zrozumiałem, że muszę poszukać innej drogi...".

 • Doba ma za mało godzin

  ...skrytykowanym występie na festiwalu w Sopocie oraz stosunku do byłego męża, Michała Wiśniewskiego.

 • Dlaczego producenci i dystrybutor komedii romantycznej "Mała Wielka Miłość" nie pokazali swojego filmu dziennikarzom? Krytycy maja pewne przeczucia....