• Informacje na temat:

  szczęsny krzyczał

Artykuły na temat: szczęsny krzyczał
 • Marta Klubowicz: Dlaczego nagle zniknęła z życia publicznego?

  W latach 80. była bardzo popularną aktorką. U szczytu popularności jednak zrezygnowała z kariery w kraju. Co się za tym kryło?

 • Zielińska zdobyła koszulkę z autografem Lewandowskiego

  ...kibiców. Jolanta Pieńkowska (45) tak głośno krzyczała na stadionie, że kompletnie straciła głos. Monika Richardson (40) usłyszała od swojego syna Tomka: "Mamo, czy ty oszalałaś, przecież to tylko piłka(...)-Grecja Wojciech Szczęsny dostał czerwoną kartkę i zszedł z boiska, a Przemek Tytoń obronił rzut karny. Celebrytki prześcigały się w błyszczeniu na trybunach. Anna Mucha (32) zamówiła seksowną małą...

 • Doba ma za mało godzin

  .... Natomiast bardzo dużo pracuję. Oczywiście wszyscy już wydali werdykt po tym nieszczęsnym "Sopocie", który może kiedyś - mam nadzieję - pójdzie w niepamięć, bo złożyło się na to mnóstwo innych sytuacji...

 • Neve Campbell nie chce krzyczeć

  Neve Campbell, gwiazda filmów "Krzyk" , "Krzyk 2" i "Krzyk 3" , stanowczo odrzuca pomysł występu w ewentualnej czwartej części cyklu. Kanadyjka uważa, że cała seria wyczerpała już swój potencjał. Poza tym aktorka ma obecnie w planach ambitniejsze projekty.

 • Zimoch: najlepsze teksty komentatora

  Jaki jest przepis na udane oglądanie meczu? Wizja z TVP a fonia z Radiowej Jedynki. Komentator Tomasz Zimoch sprawia, że nawet Euroignoranci z zaciekawieniem śledzą relacje z murawy. I bawią się przy tym przednio.

 • Usher i Naomi: Zazdrosna para

  Podczas czwartkowego wieczoru (18 listopada) w Rzymie wręczono nagrody MTV Europe Music Awards. W towarzystwie brylowała para zakochanych: wokalista Usher i modelka Naomi Campbell. Oboje są jednak bardzo zazdrośni, dlatego często musieli odganiać zalotników od swojego partnera.

 • The Cure bez emocji

  Wtorkowym (19 lutego) koncertem w Spodku zakończyło się mini tournee The Cure po Polsce.

 • "Matrix Live: Film In Concert": Pierwszy raz w Europie

  "Nigdy wcześniej nie byłem w Polsce. Wiem, że polskie orkiestry są znakomite. To duża satysfakcja - po prostu stanąć przed zespołem i poprosić, aby zaczęli grać" - mówi gość 6. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej Don Davis, twórca m.in. ścieżki dźwiękowej do trylogii "Matrix".

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.

Wideo na temat: szczęsny krzyczał
 • Oburzeni

  Oburzeni to film fabularny, którego fabuła spleciona jednak została z dokumentalnym zapisem rzeczywistości. Surowy, energetyzujący i dbający o wszystkie detale film, opowiada o masowym proteście Ruchu Oburzonych, rozpoczętym 15 maja 2011 roku na placu Puerta del Sol w Madrycie. Eseistyczna nonszalancja sprzyja w tym przypadku Gatlifowi, który skupia się tu nie tylko na przedstawieniu aktualnej i bardzo rzeczywistej społecznej tematyki, lecz potrafi również wykreować na ekranie piękne pod...

 • Podróże Guliwera

  "Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. Główny bohater, Lemuel Guliwer (Jack Black), pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do nieznanej Krainy Liliputów. Jej mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi i Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie...