• Informacje na temat:

  szczęsny tajemnica

Artykuły na temat: szczęsny tajemnica
 • Ojciec Wojciecha Szczęsnego o synu. Co za szczerość!

  Wojciech Szczęsny (27 l.) od kilku lat nie ma najlepszego kontaktu ze swoim ojcem, Maciejem (52 l.). Szczęsny senior w najnowszym wywiadzie wyznał, od czego to wszystko się zaczęło. Do tej pory nie za bardzo wie, dlaczego syn się od niego odsunął. Rzeczywiście jest między nimi aż tak źle, że nawet ze sobą nie rozmawiają?

 • Jason Statham dręczy Kim Basinger

  Jason Statham ( "Przekręt" , "Transporter" ) prawdopodobnie wcieli się w podłego drania, który więzi główną bohaterkę filmu "Cellular". Rolę nieszczęsnej ofiary, wzywającej pomocy przez telefon komórkowych, objęła wcześniej Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ). Za kamerą stanie David Ellis ( "Oszukać przeznaczenie 2" ).

 • Wojtek Szczęsny nie dał się podejść Olejnik! "To moja sprawa"

  Wojtek Szczęsny pojawił się ostatnio w programie "Kropka nad i", gdzie opowiedział o przygotowaniach do Euro, ślubie z Mariną, diecie Lewandowskiego oraz o swoim nałogu!

 • Kim Basinger w objęciach Johna Corbetta

  John Corbett ( "Moje wielkie greckie wesele" ) zagra głównego bohatera filmu "Elvis Has Left the Building". Obraz będzie opowieścią o sprzedawczyni kosmetyków, na której życie wielki wpływ wywarła postać Elvisa Presley'a. W postać nieszczęsnej kobiety zgodziła się wcielić Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ).

 • Tragedia w rodzinie Wojciecha Szczęsnego

  Wojciech Szczęsny, 22-letni bramkarz reprezentacji Polski, nosi w sercu rodzinną tajemnicę...

 • Kim Basinger i duch Elvisa

  Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ) wystąpi w romantycznej komedii "Elvis Has Left the Building". Będzie to opowieść o sprzedawczyni kosmetyków, której losy dziwnie związane są z postacią Elvisa Presley'a.

 • Weekend w serialach

  ...rzeczy Marysi, składa donos. Alfa informuje Witka, że Powała nie wrócił z mikrofilmem. Szczęsny wraz z siostrą i Ewką przewozi rannego Kamila.

 • Tim Allen ucieka przed Świętami

  Tim Allen ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" ) zagra główną rolę w filmie "Skipping Christmas" opartej na powieści Johna Grishama ( "Firma" , "Raport Pelikana" ). Bohaterem tej opowieści jest człowiek, który próbuje uniknąć obowiązków wiążących się z Bożym Narodzeniem. Scenariusz napisze Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ).

 • Zdrady i rozstania

  ...sytuacji Ziębowie zaakceptują zaloty Juliana Szczęsnego do synowej. Ale czy Żanecie jest pisane szczęście u boku tego mężczyzny? Na drodze do stabilizacji może stanąć tajemnica , którą kryje jej...

 • Zdrady i rozstania w "Na Wspólnej"

  Już 7 września zobaczymy nowe odcinki serial u "Na Wspólnej". A w nich sensacja goni sensację!