• Informacje na temat:

  szczęsny z ojcem

Artykuły na temat: szczęsny z ojcem
 • Ojciec Wojciecha Szczęsnego o synu. Co za szczerość!

  Wojciech Szczęsny (27 l.) od kilku lat nie ma najlepszego kontaktu ze swoim ojcem, Maciejem (52 l.). Szczęsny senior w najnowszym wywiadzie wyznał, od czego to wszystko się zaczęło. Do tej pory nie za bardzo wie, dlaczego syn się od niego odsunął. Rzeczywiście jest między nimi aż tak źle, że nawet ze sobą nie rozmawiają?

 • "Celebrity Splash": Ekstremalne skoki półfinalistów

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie wszystkich widzów spragnionych mocnych wrażeń w "Celebrity Splash!" czeka emocjonujący półfinał.

 • Wojciech Szczęsny pojedna się z ojcem?! Wszystko przez narodziny syna!

  Wojciech Szczęsny (28 l.) nie posiada się ze szczęścia – właśnie powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Czy ta radosna nowina spowoduje zakończenie konfliktu i ociepli napięte stosunki pomiędzy piłkarzem a jego ojcem?

 • Dustin Hoffman ojcem Bena Stillera

  Dustin Hoffman ( "Tootsie" , "Rain Man" , "Ława przysięgłych" ) wyraził ostatecznie zgodę na występ w komedii "Meet the Fockers" , czyli ciągu dalszym popularnej komedii "Poznaj mojego tatę" z 2000 roku. Dwukrotny laureat Oscara wcieli się w postać ojca głównego bohatera, granego przez Bena Stillera ( "Zoolander" ).

 • Marina Łuczenko (26 l.) jest dobrym duchem Wojtka Szczęsnego (26 l.). To pod jej wpływem piłkarz pogodził się z ojcem, z którym był skonfliktowany. Co jeszcze żona zrobi dla męża?

 • Gwiazdy dubbingują młodego Bonda

  Alex Rider to superprzystojny, 14-letni superszpieg, dla którego James Bond mógłby być ojcem, ale na pewno nie konkurencją...10 listopada do kin trafi film "Alex Rider: Misja Srormbreaker" . Obraz będzie miał polski dubbing, w którym udział wezmą Agnieszka Dygant ("Niania") i Przemysław Cypryański ("Dleczego nie!"), który użycza głosu głównemu bohaterowi.

 • Wojciech Szczęsny nie przyszedł na ślub ojca! Wolał wakacje w Bangkoku!

  Maciej Szczęsny (50 l.) ożenił się ze swoją partnerką, młodszą od niego o 26 lat Dominiką. Na uroczystości zabrakło jednak jego syna, Wojciecha Szczęsnego (24 l.).

 • "Romeo i Julia" w rytmie hip hop

  Kátia Lund, współtwórczyni słynnego, nagrodzonego Oscarem "Miasta Boga" , zrealizuje nową wersję słynnej tragedii Williama Szekspira. Brazylijska reżyserka ma nasycić "Lil' Romeo and Lil' Juliet" realizmem ulicy rządzonej przez młodzieżowe gangi. Rolę nieszczęsnego kochanka w muzyczno-tanecznym przedsięwzięciu zagra 14-letni raper i aktor Lil' Romeo ( "Honey" ).

 • Właśnie jest w podróży poślubnej dookoła świata, która jest spełnieniem jego marzeń. Trzy lata temu Wojciech Szczęsny, bramkarz polskiej reprezentacji, zakochał się w Marinie Łuczenko. Strzała amora(...) rodzice się rozstali, Wojtek miał 3 miesiące. Ojca widywał, choć Maciej Szczęsny nie był nawet niedzielnym tatą. Zdarzało się, że nie widział synów nawet przez dwa miesiące. Dojeżdżał do nich najpierw...

 • Policjant z Miami w komedii

  Don Johnson pojawi się w dwóch komediach.

Zdjęcia na temat: szczęsny z ojcem
Wideo na temat: szczęsny z ojcem
 • "Niania w wielkim mieście": Jacek prosi Danę o rękę, a Kuba wyznaje miłość Monice!

  Przed nami finał serialu "Niania w wielkim mieście". Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Dana (Magdalena Lamparska) obwinia się za kalectwo swojego brata. To ona prowadziła samochód podczas wypadku Adasia (Borys Moskalik-Pieper ). Teraz Adaś przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec (Piotr Bąk) ma żal do Dany, ciągle wypomina jej nieszczęsny wypadek. Do agencji wraca szefowa

 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie się nimi znudzą, tak jak znudzili się Dodą czy Michałem Wiśniewskim. – To nie jest zjawisko, to są lokalne pierdoły. Pojawiają się takie koślawe meteory, które z hukiem spadają za scenę i leżą jak nieużywane dekoracje. Tym ludziom przewraca się w głowie i potem nie mogą sprostać samym sobie....