• Informacje na temat:

  szczuka

Artykuły na temat: szczuka
 • Kazia Szczuka też była molestowana! "Otoczyli mnie i zagnali w róg basenu. Zaczęli ściągać..."

  Kazimiera Szczuka (51 l.) dołączyła do akcji #MeToo i opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach z przeszłości.

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Kazimiera Szczuka chwali się facetem!

  Kazimiera Szczuka (47 l.) postanowiła wreszcie opowiedzieć o swoim ukochanym. Okazuje się, że zagorzała feministka ma partnera i to od kilku lat!

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Szczuka ma powodzenie u... lesbijek!

  Kazimiera Szczuka to jedna z najbardziej znanych wojujących feministek w tym kraju. Od lat jest także blisko związana ze środowiskami homoseksualnymi. Zacięcie walczy o prawa nie tylko dla kobiet, ale i mniejszości seksualnych. Dzięki temu na co dzień ma kontakt z licznym gronem gejów i lesbijek. Ostatnio postanowiła się pochwalić faktem, że podobno jej osoba rozpala wyobraźnię niejednej kobiety...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Kazimiera Szczuka radzi dziennikarce TVN: Ku**a! Tylko pamiętaj, żebyś...

  ...specyficznej... "Kur..a! Tylko pamiętaj, żebyś ich nie wychowywała stereotypowo" - wypaliła Szczuka. Marta niestety nie zdradziła, czy wzięła sobie rady feministki do serca...

 • Polsat zapłaci za Szczukę

  Polsat ma zapłacić 500 tys. zł nałożonej przez KRRiT kary za program, w którym Kazimiera Szczuka naśladowała sposób mówienia jednej z prowadzących audycje Radia Maryja, niepełnosprawnej Magdaleny Buczek.

 • Magdalena Środa i Kazimiera Szczuka na łamach "Super Expressu" zgodnie przyznają, że "seksistowski" hit Telewizji Polskiej oglądały z niesmakiem. Powód? Kobiety potraktowane zostały tam jak gadżety(...): skubanie pierza, sprzątanie czy mycie garów, gdyż współczesne kobiety niechętnie garną się do tego typu zajęć. Szczuka o rolnikach z programu mówi krótko: "Brzydko jest robić coś takiego!". Problemu...

 • Kazimiera Szczuka na Przystanku Woodstock!

  Organizatorzy tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2006 roku w Kostrzynie nad Odrą, przygotowali dla uczestników imprezy specjalną niespodziankę. W ramach Akademia Sztuk Przepięknych odbędzie się spotkanie z Kazimierą Szczuką.

Zdjęcia na temat: szczuka