• Informacje na temat:

  szczyt kiczu

Artykuły na temat: szczyt kiczu
 • Majdan usunął tatuaż z Dodą

  Jak donosi "Super Express", związek z Prus zrobił się na tyle poważny, że ekspiłkarz postanowił raz na zawsze pozbyć się wszelkich śladów swojego związku z Dodą (28 l.) i usunąć wytatuowane na ręce po hebrajsku imię byłej żony. Dał więc upust swojej miłości do muzyki i sprawił sobie rysunek dwóch grubiutkich aniołków, połączonych wstęgą z napisem "rock'and'roll" na tle serca. Szczyt kiczu...

 • "Tulipan": Bożyszcze kobiet

  ...i kosmetyczne. I nawet złote łańcuchy czy białe kowbojki, które z lubością przywdziewał Tulipan, a które dzisiejszym widzom mogą wydawać się kwintesencją kiczu, były szczytem elegancji i dowodem zamożności...

 • Piękności i paszczury

  ...jak mówią, byleby mówili". Wszak "czarny PR" to nadal PR. Tą drogą Betty weszła na szczyt popularności - jest już czwarta seria jej perypetii i "fashionistycznych" wpadek. Choć nieco wypiękniała, nadal(...) oceanem, zresztą, kto ogląda ten wie) ale i monarchini kiczu. Może i wygląda jak skrzyżowanie Twiggy z Lady Gagą, jednak mam spore "ALE" - Jenny ma 16 lat i na "uliczny look" jeszcze sporo czasu...

 • Costello: Człowiek z kulą w głowie

  "Zemsta" - najnowszy film azjatyckiego mistrza kina akcji Johnny'ego To z główną rolą Johnny'ego Hallydaya - to mistrzostwo filmowego kiczu. I arcydzieło ekranowej autoparodii.

 • "Zagrać porządnego rock'n'rolla!"

  Obecność piątki poprzebieranych w dziwaczne kostiumy muzyków z Finlandii była największym zaskoczeniem podczas półfinału i finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006. Zdziwienie było tym większe, że na imprezie, przez wielu uważanej za szczyt kiczu, hardrockowa grupa Lordi zajęła pierwsze miejsce! Zwycięski utwór "Hard Rock Hallelujah" w stolicy Grecji uzyskał rekordową ilość 292 punktów

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • Doda najbardziej obciachowa!

  Użytkownicy INTERIA.PL nie mają wątpliwości - najbardziej obciachowym polskim wykonawcą jest Doda.

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!

 • Córeczka tatusia, blond wamp i ogrodniczka

  Zaczęła od "Dzieci w Ameryce", potem "Tańczyła w ciemnościach", robiła "Kolejny krok (bliżej ciebie)", a niedawno odkryła, jak wygląda "Prawdziwe życie". Nazywana we Francji "Brigitte Bardot rocka", angielska wokalistka Kim Wilde skończyła właśnie 50 lat.

 • Pantera: Nadal wkręca, czyli dwie dekady z "Far Beyond Driven"

  W 1994 roku szeroko rozumiany heavy metal przeżywał ciężkie czasy. Rynek muzyczny zdominowali panowie w flanelowych koszulach z Nirvany, Pearl Jam i Alice In Chains, a wraz z nimi setki epigonów. Wszystko to wysadziła w powietrze jedna płyta - "Far Beyond Driven" Pantery.

Wideo na temat: szczyt kiczu
 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Wilk z Wall Street

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego...

 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

Dyskusje na temat: szczyt kiczu
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Od 3-j serii nie ogladam,bo to szczyt kiczu a nie gra aktorska....

 • Re: "Matki, żony i kochanki" 15 lat później

  Co jedna to piękniejsza, mądrzejsza,a serjale dla praczek i przekupek to fantazja i szczyt kiczu.

 • Re: "Mam słabość do…"

  . Wieczne pretensje, widoczne na twarzach, obu pań, są tak nieznośne, że trudno oglądać ten serial. "Brzydula", przy nich, to szczyt profesionalizmu, "dobrego" serialu. Każdy, krótki przecież, odcinek(...) pozwala na zrobienie wielu oszczędności, bo "nowego" odcinka oglądsz zaledwie 10-15 min. Powodzenia "cwaniacy", bo jak żona zasiądzie oglądać koljny odcinek tego kiczu, to ja "wykręcę" korki, odcinając prąd.