• Informacje na temat:

  szczyt sławy

Artykuły na temat: szczyt sławy
 • "Benny Hill": Samotność w cieniu sławy

  ...showmanem na świecie, przeszedł wyjątkowo krętą drogę na szczyt. Późniejsze życie komika, mimo zgromadzonej przez niego ogromnej  fortuny i sławy, nie należało do szczęśliwych. Od mleczarza do komika(...) występy, oswajał się ze sceną. Jednak wspominał, że jako chłopiec nie wiedział, kim chce zostać, a już na pewno nie przypuszczał, że jego droga zaprowadzi go na szczyty sławy. Nie czując powołania do...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Mogła konkurować z największymi gwiazdami ekranu. Osobowość i uroda torowały jej drogę do wielkiej kariery. Widzowie zapamiętali ją z roli Jadźki w "Samych Swoich" i "Nie ma mocnych". Dlaczego u szczytu sławy nagle zniknęła?

 • Liv Tyler uczy dobrych manier

  Mało kto wie, że babcią Liv Tyler, amerykańskiej gwiazdy kina, jest światowej sławy ekspertka do spraw etykiety, Dorothea Johnson. Niebawem w Polsce ukaże się poradnik ich autorstwa "Współczesne maniery. Czyli jak się zachowywać w drodze na szczyt".

 • "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Swego czasu miał wszystko, ale przez alkohol sięgnął dna. Dziś odcina się od przeszłości i próbuje znów wrócić na szczyt.

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • "Anger Management": Brian Austin Green wraca na szczyt?

  ...sposób powstanie tego serialu jest przypisywane momentowi zdobycia sławy przez Charlie’go Sheena jako niegrzecznego chłopca. Dlatego też zastanawiam się, myśląc o serialu, ile z tego złego chłopca...

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

 • Zapomniana gwiazda chce wrócić na szczyt

  Piosenkarka country Shania Twain wkrótce wystąpi we własnym reality show. Gwiazda będzie się starać z powrotem dostać na szczyt list przebojów pod okiem kamer.

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

Zdjęcia na temat: szczyt sławy
Wideo na temat: szczyt sławy
 • Alan Andersz o życiu przed wypadkiem: Waliłem wódy kosmiczne ilości

  Alan Andersz był u szczytu sławy. Miał za sobą reklamy, seriale, rozwijającą się karierę tanecznego jurora telewizyjnego. Wszystko to przerwała jedna alkoholowa impreza i bójka między nim a innym(...) Sławy” aktor opowiedział o swojej przeszłości. - Waliłem wódy kosmiczne ilości, po prostu lubiłem stan upicia. Żyłem beztrosko i nie oszczędzałem - zdradził. Czy ma żal do człowieka, z którym się pobił

 • Alan Andersz o swoim życiu przed wypadkiem: Lubiłem walić wódę

  Alan Andersz był u szczytu sławy. Miał za sobą reklamy, seriale, rozwijającą się karierę tanecznego jurora telewizyjnego. Wszystko to przerwała jedna alkoholowa impreza i bójka między nim a innym(...) Sławy" aktor opowiedział o swojej przeszłości. "Waliłem wódy kosmiczne ilości, po prostu lubiłem stan upicia. Żyłem beztrosko i nie oszczędzałem" - zdradził. Czy ma żal do człowieka, z którym się pobił

 • Wojciech "Łozo" Łozowski: Alan Andersz odpalał się po alkoholu

  Alan Andersz był u szczytu sławy. Miał za sobą reklamy, seriale, rozwijającą się karierę tanecznego jurora telewizyjnego. Wszystko to przerwała jedna alkoholowa impreza i bójka między nim a innym(...) Sławy" aktor opowiedział o swojej przeszłości. "Waliłem wódy kosmiczne ilości, po prostu lubiłem stan upicia. Żyłem beztrosko i nie oszczędzałem" - zdradził. Czy ma żal do człowieka, z którym się pobił

Dyskusje na temat: szczyt sławy
 • Re: "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Nagle zaczynasz mieć wszystko - kasę, sławę, "przyjaciół", imprezy, I wydaje się, że to coś na co zawsze czekałeś. Bawisz się tak, aż do momentu, w którym się okazuje, ze jest za późno. Nie dają ci ról, nie ma już takiej sławy, a kasa idzie dalej na narkotyki i imprezy. Tak to mojemu koledze wyjaśnił kiedyś aktor Michael Biehn.