• Informacje na temat:

  szef centralnego

Artykuły na temat: szef centralnego
 • Trudny szef chirurgów

  I nie chodzi wcale o rolę kolejnego pacjenta w epizodzie. Aktor dołącza do stałej ekipy, a jego wątek stanie się jednym z centralnych. Michała Żebrowskiego zobaczymy w roli profesora Falkowicza. To wybitny chirurg, który w Leśnej Górze obejmie stanowisko ordynatora oddziału. Okaże się jednak trudnym szefem, wywołującym konflikty. Z jednej strony będzie budził respekt swoją wiedzą...

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • "M jak miłość": Postrzelony w akcji

  Nowy szef Tomka, Jakub Karski, kieruje akcją zatrzymania przemytników. Chodakowski uratuje mu życie, ale sam zostanie postrzelony.

 • Państwowa rewolucja w polskim kinie?

  W Ministerstwie Kultury powstał plan stworzenia Instytut Sztuki Filmowej, który miałby wchłonąć państwowe instytucje filmowe. Zdaniem krytyków, projekt nawiązuje do dawnego Centralnego Urzędu Kinematografii, który we wczesnym okresie PRL zarządzał filmową produkcją. Twórcy sądzą, że powstanie ISF oznaczać będzie koniec niezależnej kinematografii.

 • CBA przesłucha Buczkowskiego?

  ...w tej sprawie. Na razie wiadomo jedynie, że jest ono wielowątkowe i ujawniło szereg nieprawidłowości w WORD. Szef suwalskiego WORD stracił stanowisko. Na zlecenie białostockiej prokuratury, która śledztwo przejęła z Suwałk, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przesłuchuje kolejne osoby, które w suwalskim WORD zdawały egzaminy.

 • Afery podsłuchowe w kinie

  Afera taśmowa, która wybuchła w Polsce w weekend, nazywana jest prześmiewczo "nasz 'House of Cards'". Brudne mechanizmy wielkiej polityki to kwestia, którą kino bardzo lubi. Sprawdźmy, którzy twórcy najlepiej poradzili sobie z tym tematem.

 • "Agent Tomek" kandydatem na posła

  Były agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Tomasz Kaczmarek , znany jako "agent Tomek", zabiega o mandat poselski w Świętokrzyskiem. Wystartuje z ostatniego miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości.

 • CBA przesłucha Buczkowskiego?

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zamierza przesłuchać Zbigniewa Buczkowskiego w ramach postępowania dotyczącego nieprawidłowości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Suwałkach. Dlaczego?

 • ​"Łowcy cieni": Nowy serial kryminalno-obyczajowy w Nowej TV od 30 września!

  ..."Łowcy cieni" to nowy serial kryminalno-obyczajowy pokazujący kulisy pracy najbardziej tajemniczej jednostki policji CBŚP oraz skomplikowane życie prywatne jej śledczych. Funkcjonariusze Centralnego(...) sprawami najcięższego kalibru: zabójstwami, porwaniami, zaginięciami i zamachami. Głównymi bohaterami powstającego według oryginalnego scenariusza serialu są dwie pary funkcjonariuszy Centralnego...

 • "Ciało": Trup w roli głównej

  W czwartek, 22 sierpnia, mija dokładnie dekada od kinowej premiery komedii "Ciało" duetu Andrzej Saramonowicz - Tomasz Konecki. Mający dziś status dzieła kultowego film z miejsca podbił polską widownię (320 tys. widzów), która przyznała mu Złotą Kaczkę.

Wideo na temat: szef centralnego
 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

Dyskusje na temat: szef centralnego
 • Re: "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii(...) - członek PZPR do końca (1990). 14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa