• Informacje na temat:

  szef kultury

Artykuły na temat: szef kultury
 • Nowy szef Fabryki Kultury!

  Maks Brzozowski przed swoim wyjazdem do Nowej Zelandii wyznaczy nowego szefa Fabryki Kultury. Zostanie nim jego najlepszy przyjaciel Filip Konarski!

 • Sroka i Hoflik wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF

  Wiceprezydent Krakowa ds. kultury i promocji miasta Magdalena Sroka oraz szef działu Produkcji Filmowej i Rozwoju Projektów Filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej Wojciech Hoflik są wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF, który będzie wyłoniony w konkursie.

 • Ślad

  Funkcjonariusze CWŚ prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa dyrektora Domu Kultury w podwrocławskiej miejscowości Niepołów _ Mirosława Boleckiego. Narzędziem...

 • Nicki Minaj skrytykowana przez byłego szefa Ku Klux Klanu

  Dave Duke w internetowej audycji radiowej w ostrych słowach skrytykował raperkę.

 • Do Sandomierza przyjeżdżają iluzjoniści. W domu kultury trwają ostatnie przygotowania do wieczornego pokazu. Tuż przed występem dochodzi do kłótni o pieniądze...

 • Od 30 kwietnia bilety na polskie filmy w wybranych kinach - po 10 zł

  Tylko 10 zł - tyle, od 30 kwietnia do końca roku, kosztować będą bilety na wybrane filmy polskie w ponad 30 kinach - tych, które należą do sieci Helios oraz w warszawskim Iluzjonie - poinformowano podczas czwartkowej inauguracji projektu "Kultura dostępna w kinach".

 • Joanna Brodzik wspiera akcję "Pierwsza Książka Mojego Dziecka"

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Nad rozlewiskiem", która od trzech lat jest ambasadorką kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", włączyła się w akcję "Pierwsza Książka Mojego Dziecka" realizowaną pod patronatem ministra kultury.

 • Znasz muzykę zespołu? Więc na pewno ją kradniesz!

  Stowarzyszenia Autorów ZAIKS na swoim oficjalnym facebookowym profilu opublikowało opinię szefa SP Records, Sławomira Pietrzaka, która wywołała sporo kontrowersji.

 • Bosacka w TVN o powrocie z emigracji! "Tęsknię za ludzką otwartością"

  Pod koniec lipca szef MSZ, Witold Waszczykowski odwołał z funkcji ambasadora RP Adama Bosackiego. "Nigdy nie miał naszego zaufania" - tłumaczył powody swojej decyzji minister PiS w RMF FM. Ambasador wraz ze znaną z TVN żoną i ich gromadką dzieci musieli po sześciu latach wrócić do kraju. W końcu Katarzyna zdecydowała się opowiedzieć o tej ich życiowej rewolucji, którą zgotowało im Prawo...

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Wideo na temat: szef kultury
 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  W dzisiejszych czasach kucharz powinien być człowiekiem renesansu – twierdzi Jan Kuroń. Jego zdaniem dobry szef kuchni powinien mieć wiedzę nie tylko z dziedziny gotowania, lecz także z dietetyki(...) rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa kuchni Macieja Kuronia, przez długi czas wspólnie rozwijali karierę zawodową. Razem prowadzili program

Dyskusje na temat: szef kultury