• Informacje na temat:

  szef magazynu

Artykuły na temat: szef magazynu
 • Zmarł Hugh Hefner, założyciel magazynu "Playboy"

  Nie żyje Hugh Hefner, legendarny założyciel magazynu "Playboy". Zmarł w środę 27 września w wieku 91 lat w swoim domu w Los Angeles.

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Czy Magdalena Ogórek rozbiła małżeństwo swojego szefa?!

  Magdalena Ogórek jest kandydatką SLD na prezydenta Polski, co budzi w ostatnich dniach sporo emocji. Jeden z tabloidów dolewa oliwy do ognia, twierdząc że 36-latka, będąc sekretarką w ministerstwie, rozbiła małżeństwo swojego szefa.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Szef kazał Tyszce zrobić loda!

  ...pewną historyjkę... "Raz zaprosiłem szefa dużej gazety, magazynu w Hiszpanii, na kolację. Szliśmy potem ulicami Madrytu na kolejne spotkanie i on nagle ściągnął majtki. Powiedział: 'Teraz się mną zajmij'. Odpowiedziałem, że z takim towarem tobym raczej majtek nie zdejmował, i poszedłem. Krzyczał za mną, że nigdy nie będę dla tego magazynu pracował" - opowiada na łamach "Vivy". Podkreśla, że...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem "Wprost"

  Jest finał głośnej sprawy, którą Kamil Durczok wytoczył tygodnikowi "Wprost" o ochronę dóbr osobistych. Były szef "Faktów" wygrał proces z wydawcą i dziennikarzami magazynu.

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • "M jak miłość": Postrzelony w akcji

  Nowy szef Tomka, Jakub Karski, kieruje akcją zatrzymania przemytników. Chodakowski uratuje mu życie, ale sam zostanie postrzelony.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zakazane w Malezji

  Złe wieści dla malezyjskich fanów Dakoty Johnson, Jamiego Dornana i powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Nie zobaczą oni długo wyczekiwanego filmu z udziałem młodych gwiazd, który na ekranach kin w innych krajach pojawi już w lutym 2015.

Zdjęcia na temat: szef magazynu
Wideo na temat: szef magazynu
 • "M jak miłość": Odcinek 1257.

  coraz więcej czasu spędza z Budzyńskim - nie tylko w pracy, ale też prywatnie. W końcu zaprasza szefa na domową kolację.

 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.