• Informacje na temat:

  szef marketingu

Artykuły na temat: szef marketingu
 • „Klan”: Kamila spotka się z ojcem Borysa!

  Kamila (Martyna Kowalik) dostanie wymarzony staż w firmie headhunterskiej i od razu zostanie przez szefów rzucona na głęboką wodę. Okaże się, że jedna z firm, które zlecą jej znalezienie specjalistów od marketingu, należy do ojca Borysa (Bartosz Waga). Chojnicka ucieszy się, że pozna Ostrowskiego seniora (Mariusz Daszczyński).

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Julia ma romans?!

  Janek (Krystian Wieczorek) posądzi Julię (Julia Rosnowska) i Sławka (Łukasz Musiał), szefa marketingu, o romans!

 • "Co było, a nie jest": Larry David traci miliard dolarów

  Trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Larry David dzięki swojemu realizowanemu od lat serialowi "Pohamuj swój entuzjazm" jest dziś jednym z najpopularniejszych amerykańskich komików. Najnowsza komedia z jego udziałem "Co było, a nie jest" trafia dziś na płyty DVD.

 • Janek zazdrosny o Sławka!

  Sławek (Łukasz Musiał), szef marketingu w Klinice Piękna, zostanie wrogiem numer 1 dla Janka (Krystian Wieczorek). Powód? Jego bliskie stosunki z Julką (Julia Rosnowska).

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • Julia odwiedza proboszcza. Jest podekscytowana. Dzisiaj bowiem otrzymała propozycję pracy w dziale marketingu pewnej firmy. W Arce Jola i Irka wspominają...

 • "Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

  Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

 • Zakazana reklama z Pamelą Anderson

  Szefowie lotnisk w Nowym Jorku zakazali pokazywania na ich terenie reklam z udziałem Pameli Anderson , dotyczących praw zwierząt, gdyż uznali je za "zbyt wyzywające".

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Zdjęcia na temat: szef marketingu
Wideo na temat: szef marketingu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1784.

  wyzywająco ubrana Mariola, która wraca ze spotkania biznesowego. Specjalistka od marketingu tłumaczy szefowi, że pozyskanie nowych klientów wymaga poświęceń. Krystyna znowu wypytuje syna o jego życie

 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.