• Informacje na temat:

  szefostwo stacji

Artykuły na temat: szefostwo stacji
 • Popularna dziennikarka Polsatu odeszła z pracy! "Zrobiłam sobie prezent na urodziny"

  Szefostwo Polsatu musiało być zaskoczone decyzją dziennikarki. Widzowie również...

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • Agent - Gwiazdy: Karolina Ferenstein-Kraśko dostanie własny program w TVN?

  Szefostwo stacji TVN jest zachwycone Karoliną Ferenstein-Kraśko (40 l.) i planuje kolejny, tym razem autorski program z jej udziałem.

 • Jeremy Clarkson porównany do pedofila. Wynajął już prawników

  Jeremy Clarkson kontratakuje. Prezenter "Top Gear", zawieszony przez BBC za rzekome pobicie producenta programu, wynajął prawników - mają oni zmusić korporację do ujawnienia osoby, która porównała Clarksona z pedofilem Jimmym Savilem. Ten nieżyjący już prezenter popularnych programów przez lata molestował dzieci. Robił to zarówno w studiach telewizji BBC, jak i w szpitalach, gdzie charytatywnie "pracował".

 • Edyta Górniak zrezygnowała ze sporych pieniędzy! Dla Allanka!

  Edyta Górniak (43 l.) zaskoczyła szefostwo TVP swoją decyzją!

 • 18 odcinków nowego "Twin Peaks", wraca Badalamenti

  Telewizja Showtime poinformowała, że nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie miał 18 odcinków - dwa razy więcej niż pierwotnie planowano. Muzykę napisze twórca oryginalnego soundtracku - Angelo Badalamenti.

 • Karolina Gilon najwyraźniej ma nie tylko piękne ciało, ale i równie piękny umysł! Tak przynajmniej sądzi szefostwo jednej ze stacji telewizyjnych...

 • Zamieszanie wokół Doroty Wellman

  To wszystko nieprawda - Dorota Wellman (oraz m.in. Magda Mołek i Bartosz Węglarczyk) nadal będą pracować w "Dzień Dobry TVN". Szefostwo stacji zdementowało informacje, które pojawiły się niedawno w internecie.

 • Kurzajewski ma powody do zadowolenia! Koniec banicji w TVP!

  ...lepszemu... "Szefostwo przebaczyło Maciejowi tamtą niefortunną wypowiedź. Chciał dobrze, a wyszło wiadomo jak. Na szczęście nie mieli też za złe Paulinie, że teraz wystąpi w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami". Chyba po prostu zabrakło pomysłów na nowe twarze, więc lepiej wziąć profesjonalistów" - zdradza "Super Expressowi" pracownik stacji. Ponoć Maciek będzie jednym z prowadzących "Dzień Dobry Polsko...

 • Tomasz Lis ujawnia

  Tomasz Lis komentując decyzję o odsunięciu go od kierowania polsatowskimi "Wydarzeniami" powiedział, że szefostwo stacji od pewnego czasu podlegało "brutalnym atakom". Lis, który w czwartek ogłosił, że odchodzi z Polsatu, nie chce na razie mówić o szczegółach; zapowiada, że być może więcej powie po wyborach parlamentarnych.

Dyskusje na temat: szefostwo stacji
 • Re: Podsumowanie drugiej serii

  WSPANIALY SERIAL. DAWNO TAK DOBREGO NIE OGLADALAM. SERIAL MA JEDNAK PECHA. TAK MALO MAMY ROZRYWKI I TO DOBREJ, ZE WIELU Z NAS WYBRALO TANIEC Z GWIAZDAMI I TAK JEST TERAZ MALA MOSKWA CZY TANIEC Z GWIAZDAMI? PO CO TA WALKA MIEDZY STACJAMI TELEWIZYJNYMI? PRZECIEZ MOZNA EMITOWAC SERIAL CZAS HONORU W SOBOTE LUB PIATEK? ALBO PO TANCACH Z GWIAZDAMI. POZDRAWIAM SZEFOSTWO OBU STACJI, MOZE TAK DLA DOBRA