• Informacje na temat:

  szefowa popularnej

Artykuły na temat: szefowa popularnej
 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  Piękne zdjęcia reklamujące ubrania popularnej i lubianej polskiej marki odzieżowej, a na nich… córka Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (37 l.), 14-letnia Oliwia! Figurę, włosy i rysy twarzy wzięła z mamy, oczy i usta ma po tacie. Kampania z Oliwką w roli głównej wystartowała dokładnie w drugą rocznicę śmierci aktorki.

 • Omenaa Mensah: Wiem o kogo chodzi

  Twierdzenie, że w mediach robi się karierę przez łóżko, jest kompletną bzdurą - twierdzi Omenaa Mensah. Jednocześnie przyznaje, że wie, kto jest opisanym w czasopiśmie "Wprost" dziennikarzem, który molestował podwładne. Prezenterka ma nadzieję, że opisana przez tygodnik sytuacja była jednorazowym zdarzeniem, a molestowana dziennikarka znalazła nową pracę i ułożyła sobie życie zawodowe.

 • Pewna kobieta w trakcie treningu w parku odkrywa ciało pochowane w płytkim grobie. Cam ustala tożsamość ofiary - to Chili Reuben, prowadzący popularny...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Beata Kozidrak zosatnie jurorką "Idola"?

  Była już przez chwilę jurorem w programie „Top Chef 2”, ale tam oceniała umiejętności kulinarne uczestników. Wkrótce być może będzie recenzentką w innej dziedzinie, na której zna się najlepiej.  Jak udało się dowiedzieć „Na żywo”, Beata Kozidrak (56) ma dołączyć do jury „Idola”, popularnego niegdyś talent show, który chce reaktywować Polsat. Szefowa stacji Nina Terentiew (70) marzyła o tym już...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "GLOW": Wresterki jadą do Las Vegas. Mamy najnowszy zwiastun i zdjęcia!

  Netflix zaprezentował zwiastun i najnowsze zdjęcia z kolejnej odsłony o przygodach amerykańskich wrestlerek z lat 80. W tym sezonie zobaczymy również nową bohaterkę, w którą wcieli się popularna aktorka, Geena Davis ("Długi pocałunek na dobranoc").

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

 • Beata Szydło (53 l.) nie przypomina dziś w niczym "żylety" z kampanii wyborczej, gdy swoimi ciętymi ripostami w mig podcinała skrzydła zdenerwowanej Ewie Kopacz. Nie ma się co dziwić, szefowa rządu ma na głowie nie tylko protesty najróżniejszych grup społecznych, ale i aferę z tzw. "misiewiczami".

 • Daughter: Nieśmiała szefowa (wywiad)

  Londyńskie trio Daughter zostało przyjęte tak ciepło i głośno na tegorocznym gdyńskim Open'er Festival, że uroczo zawstydzona wokalistka Elena Tonra popłakała się na scenie ze wzruszenia. Bez wielkiego ryzyka można postawić tezę, że chusteczki przydadzą jej się również w kolejnych latach kariery. Bo Daughter perfekcyjnie utrafili w wrażliwość swojej wymagającej skądinąd publiczności. Zobaczcie, co nam powiedzieli członkowie tego obiecującego zespołu.