• Informacje na temat:

  szefowa redakcji

Artykuły na temat: szefowa redakcji
 • Krzyki i przekleństwa w redakcji "Wiadomości". "Szefowa jest bardzo nerwowa!"

  Marzena Paczuska szefową "Wiadomości" została po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w TVP. Jaka panuje atmosfera w redakcji? Na łamach jednej z gazet pracownicy "uchylają rąbka tajemnicy".

 • Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy - podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek.

 • Jolanta Pieńkowska będzie nową szefową "Faktów"?!

  Publikacja tygodnika "Wprost" rozpętała w mediach istną burzę. Wielu dziennikarzy z konkurencyjnych redakcji zaczęło ciskać gromy na Sylwestra Latkowskiego, ale nie przeszkodziło im to, aby też zająć się sprawą Kamila Durczoka. Najnowszy "Newsweek" dotarł do pracowników stacji, którzy są przekonani, że dla dziennikarza nie ma już miejsca w redakcji! "Dla firmy już nie istnieje. Jest zabity...

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • Agata Młynarska została szefową Jarosława Kreta!

  Agata Młynarska (49 l.) zatrudniła w swojej redakcji byłego partnera, Jarosława Kreta (50 l.), z którym po rozstaniu nie miała najlepszych relacji.

 • Omenaa Mensah: Wiem o kogo chodzi

  Twierdzenie, że w mediach robi się karierę przez łóżko, jest kompletną bzdurą - twierdzi Omenaa Mensah. Jednocześnie przyznaje, że wie, kto jest opisanym w czasopiśmie "Wprost" dziennikarzem, który molestował podwładne. Prezenterka ma nadzieję, że opisana przez tygodnik sytuacja była jednorazowym zdarzeniem, a molestowana dziennikarka znalazła nową pracę i ułożyła sobie życie zawodowe.

 • Nowa postać uratuje redakcję?

  Aktorka wcieli się w nową szefową Igora (Kuba Wesołowski), której zadaniem będzie zaprowadzenie porządku w upadającej redakcji. "Nina Lasota przyjdzie uratować redakcję przed zamknięciem i będzie musiała użyć do tego bardzo radykalnych środków. Jest surowa i wymagająca, ale z nutką wyluzowania. W pracy zasadnicza, a poza pracą pozwala sobie na odrobinę szaleństwa" - opowiada o swojej postaci...

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Singielka

  Elka jest przygnębiona z powodu nieudanej randki. Na domiar złego jej szefowa jest niezadowolona z nowego wpisu Singielki. Nieoczekiwanie Mikołaj (Filip...

 • Andrzej Marek Grabowski: Był Panem Tik-Takiem

  Pamiętamy go jako telewizyjnego Pana Tik-Taka, dziś jest cenionym autorek książek dla dzieci.

Zdjęcia na temat: szefowa redakcji
Wideo na temat: szefowa redakcji
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1672.

  u syna przebaczenia. Alicja wyraźnie odsuwa Łukasza od pracy, a wszyscy w redakcji dziwią się, czemu tak się dzieje. Zdesperowany Sadowski, by bronić się przed szefową, sięga po ostateczne metody.

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1675.

  serce należy do Bożeny. Alicja pod nieobecność Łukasza odwiedza Kasię i przedstawia jej swoją wersję wydarzeń. Twierdzi, że dziennikarz specjalnie kopał pod nią dołki, by zająć jej miejsce w redakcji

Dyskusje na temat: szefowa redakcji
 • Re: "rodzinka.pl": Co dalej z serialem?

  Taaa , typowa polska rodzina ma dom za 600 baniek na przedmieściach Warszawy i zmienia co roku samochody . Tata architekt , mama -szefowa redakcji . Rzeczywiście typowa. Po zaangażowaniu tych młodych aktorów w politykę i popieranie lewicy ,już mi się nie chce na to patrzeć .