• Informacje na temat:

  szefowie kuchni

Artykuły na temat: szefowie kuchni
 • "Na noże": Mateusz Gessler z aktorów robi szefów kuchni

  Znany restaurator i szef kuchni, Mateusz Gessler, ma swój wkład w powstanie serialu "Na noże". Grających w tej produkcji Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego, nauczył podstaw kucharskiego rzemiosła.

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • "Strażnik Teksasu" od kuchni

  ...- Zagwarantowanie "Strażnikowi..." miejsca w czołówce od początku było moim celem i czymś, o czym szefowie stacji nawet nie śnili. W końcu sobotnie pasmo wieczorne zawsze uznawano za "martwą strefę". Nie...

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Puszysta uczestniczka "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" nago!

  Ewa Zakrzewska, jedna z uczestniczek pierwszej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", poza pasją do gotowania jest także modelką plus size. Zobaczcie jak prezentuje się nago!

 • "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia": Zapłakana uczestniczka

  Po tygodniowej przerwie wraca "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". To już szósty tydzień zmagań. Stres coraz bardziej daje się we znaki uczestnikom. Poważne załamanie przeżyje Monika Dąbrowska.

 • Kasia Nosowska zachwycona nowym szefem "Hell's Kitchen"

  Już we wrześniu startuje szósta edycja "Hell's Kitchen". Poprowadzi ją nowy szef Michał Bryś, którego niezwykle ceni Katarzyna Nosowska (44 l.)! Zobaczcie, co artystka mówi o nowym szefie "Piekielnej Kuchni".

 • "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Odpadły aż trzy osoby!

  Mariusz Adam Ryjek, Waldek Sieminiak i Jonasz Papaj pożegnali się we wtorek, 16 września, wieczorem, z programem "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Po raz pierwszy w historii szef Wojciech Modest Amaro wyrzucił aż trzech uczestników w jednym odcinku! Czy wpływ na to miały kłótnie, do których coraz częściej dochodzi między uczestnikami?

 • Trzeci odcinek "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" znowu będzie obfitował w wiele emocji.

 • "Hell's Kitchen": Odcinek odwołany!

  Ważna informacja dla fanów programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia". We wtorek, 15 października, kolejnego odcinka kulinarnego show Polsatu nie będzie. Program oddaje swój czas antenowy na rzecz meczu Polska-Szkocja, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2016.

Zdjęcia na temat: szefowie kuchni
Wideo na temat: szefowie kuchni
 • Wściekły Amaro do uczestnika: Wypad!

  Wojciech Modest Amaro w 2. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" nie przebiera w słowach. W kolejnym odcinku z powodu niesubordynacji szef kuchni wyrzuci nie jednego, a więcej uczestników. Zobaczcie zwiastun...

 • "Przyjaciółki": Wika zdradza sekret Patrycji!

  kuchni, Kazumę (Yu Koyanagi), aby nauczył je przyrządzać sushi. Wika podczas kolacji ujawnia, że Patrycja jest w ciąży. Jak na tę nowinę zareagują przyjaciółki?

 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  W dzisiejszych czasach kucharz powinien być człowiekiem renesansu – twierdzi Jan Kuroń. Jego zdaniem dobry szef kuchni powinien mieć wiedzę nie tylko z dziedziny gotowania, lecz także z dietetyki(...) rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa kuchni Macieja Kuronia, przez długi czas wspólnie rozwijali karierę zawodową. Razem prowadzili program