• Informacje na temat:

  szefowie wytwórni

Artykuły na temat: szefowie wytwórni
 • "Vinyl": Premiera na DVD

  ...​Nowy Jork, lata siedemdziesiąte. Narodziny muzyki punkowej, disco i hiphopu. W samym centrum muzycznego świata jest Richie Finestra (Bobby Cannavale), szef wytwórni płytowej American Century Records, próbujący odnieść sukces w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Jego życie to niekończąca się impreza, przez którą przewijają się piękne kobiety, zdolni muzycy i członkowie nowojorskiej...

 • Recenzja "Shady XV": Szef tłamsi podopiecznych

  15 lat Eminemowej wytwórni Shady! Śpiewajmy "sto lat", ale z przekąsem.

 • "Imperium" i "Scream Queens" z nowymi sezonami

  Podczas Television Critics Association szefowie stacji FOX poinformowali o zamówieniu kolejnych sezonów "Imperium" i "Scream Queens".

 • Amerykański producent filmowy, szef wytwórni filmowej Paramount Pictures w latach 70., Frank Yablans zmarł w czwartek, 27 grudnia, z przyczyn naturalnych w swoim domu w Los Angeles - poinformował jego syn Eddy. Miał 79 lat.

 • Najlepsze telenowele 2015

  Ostatnie dwa lata to coraz silniejsza ekspansja tureckich produkcji nie tylko w Europie, lecz również w Ameryce Łacińskiej. Dlatego najważniejsze wytwórnie telenowel szukają coraz to nowych sposobów, by zatrzymać widzów.

 • "The Interview": Problemy z rozpowszechnieniem filmu

  Sony Pictures bada inne możliwości rozpowszechnienia filmu "The Interview" o zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una, jednak dotychczas żadna z medialnych platform nie wykazała konkretnego zainteresowania - powiedział szef wytwórni Michael Lynton.

 • Wielka gala

  Z okazji 200. odcinka serialu "Chirurdzy" jego twórcy przygotowali dla widzów kilka niespodzianek w świątecznej oprawie! Jackson jako nowy szef Grey Sloan...

 • Lil Wayne pozywa Cash Money na gigantyczną sumę

  Nie na 8 milionów, jak początkowo spekulowano, a na 51 milionów dolarów Lil Wayne pozwał wytwórnię Cash Money Records za naruszenie kontraktu.

 • Barwy szczęścia

  Hubert dowiaduje się od prawnika wytwórni, że Rick chce go pozwać do sądu za naruszenie warunków umowy. Perspektywa spłaty ogromnego odszkodowania sprawia,...

 • Znasz muzykę zespołu? Więc na pewno ją kradniesz!

  Stowarzyszenia Autorów ZAIKS na swoim oficjalnym facebookowym profilu opublikowało opinię szefa SP Records, Sławomira Pietrzaka, która wywołała sporo kontrowersji.

Zdjęcia na temat: szefowie wytwórni
Wideo na temat: szefowie wytwórni
 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

 • Szefowie wrogowie 2

  Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.

Dyskusje na temat: szefowie wytwórni
 • Re: "Drużyna A": Konflikty na planie

  "Męski serial dla facetów. Kiedyś to było normalne. Dziś jest już tylko terror poprawności politycznej..." I już wtedy - było nie było prawie 40 lat temu - szefowie wytwórni filmowej go za to(...). Ale władze wytwórni nienawidziły go od początku, i to do takiego stopnia, że gdy serial dostał jakąś nagrodę, to nie zaproszono na imprezę z tej okazji aktorów odtwarzających główne role. Dirk Benedict