• Informacje na temat:

  szejbal nie gra w szpilki na giewoncie

Artykuły na temat: szejbal nie gra w szpilki na giewoncie
 • Stara miłość nie rdzewieje?

  Maciej Kozłowski dołączył do obsady serialu "Szpilki na Giewoncie". Popularny aktor wcieli się w postać górala Jędrka Skorupy. To dawna, niespełniona miłość Barbary (Katarzyna Gniewkowska), matki Ewy Drawskiej (Magdalena Szejbal).

 • To ona zastąpi Szapołowską!

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska (48 l.) - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Podwójna dawka Zelta

  ...- Oba sprawiły mi ogromną radość. Jeden to "Szpilki na Giewoncie", a drugi "Ludzie Chudego". Różnią się tematycznie. "Szpilki na Giewoncie" mają zabarwienie lekko komediowe, a "Ludzie Chudego" mają(...) absurdalny. W "Ludziach Chudego" jest bardziej realistycznie. Komediowo, ale jednak realnie. Nie ma wgranych śmiechów. To jest zupełnie inna konwencja - tłumaczy. W "Szpilkach na Giewoncie" artysta...

 • Zastąpiła wyrzuconą aktorkę

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • Wystąpi w dwóch nowych serialach

  Piotr Zelt od jesieni częściej będzie gościł na ekranach telewizorów. Zobaczymy go w dwóch nowych serialach telewizji Polsat.

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

Wideo na temat: szejbal nie gra w szpilki na giewoncie
 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

 • Rzymska auerola

  Dokument skupia się na życiu skoncentrowanym wokół autostrady, która otacza Rzym.

 • Gra tajemnic

  Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga nad złamaniem skomplikowanego kodu, którym posługują się naziści. Ich niesamowite dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii dużo wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Po tych wydarzeniach Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów – powstanie komputera. Mimo...