• Informacje na temat:

  szewczyk krzysztof

Artykuły na temat: szewczyk krzysztof
 • Irena Szewczyk zdobyła popularność serialem "Daleko od szosy". Co dzisiaj robi?

  Popularność Irenie Szewczyk przyniósł serial "Daleko od szosy", gdzie wcieliła się w dziewczynę Leszka Góreckiego granego przez Krzysztofa Stroińskiego. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • "M jak miłość": Spełniam marzenia - rozmowa z Krzysztofem Kwiatkowskim

  ...reżyseruje Krzysztof Jasiński. Premiera pierwszego "Żołnierz królowej Madagaskaru" odbędzie się w październiku w Teatrze Polskim w Warszawie To będzie uwspółcześniona wersja przedwojennego wodewilu. Drugi(...) chwilą rozmawialiśmy. To trudna literatura, teoretycznie nieprzekładalna na język filmowy, ale reżyserka Basia Szewczyk ma świetny pomysł. Pojawi się wiele malarskich, statycznych kadrów nawiązujących...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • „Daleko od szosy”: Krzysztof Stroiński zawsze potrafi zdobyć miłość widzów

  ...– Superlatywy mnie deprymują. Mam opory przed uleganiem obyczajowości polegającej na autopromocji i samochwalstwie. Ja po prostu nie potrafię się do tego nagiąć. Wstydzę się – twierdzi Krzysztof Stroiński.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  ...łódzką filmówkę. Nazywał  się Krzysztof Stroiński i pracował w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Reżyser wcześniej zobaczył w nim potencjał, dlatego zaproponował mu mały epizod w serialu "Dyrektorzy(...) Szewczyk, czyli serialowa Ania? Rok wcześniej skończyła studia aktorskie i grała w zespole łódzkiego Teatru Nowego. Miała na koncie występy w komediach "Rzeczpospolita babska" oraz "Milion za Laurę...

 • "Sąsiady" Królikiewicza: Polska zdegenerowana

  Nie chodzi o to, co się dostanie w łapę za bilety, ale o to, co zostanie w sercu. Ten film o to woła - mówił reżyser Grzegorz Królikiewicz na premierze swojego filmu "Sąsiady", która odbyła się w czwartek, 12 marca, w Łodzi.

 • ...sprawca zdarzenia chce za wszelką cenę ukryć prawdę. Tymczasem pacjentem doktora Roberta Szewczyka jest 28-letni Krzysztof Zemlik. Mężczyzna poszedł z kolegą do baru. Tam stanął w obronie nieznajomej(...) wpływu żony. Próbuje zeswatać Krzysztofa z dziewczyną z baru.

 • Kochamy stare przeboje

  Pierwszy w polskiej telewizji puszczał zachodnie teledyski. Uchodzi zresztą za autora tego określenia. W swoim programie Krzysztof Szewczyk zabiera nas w podróż do przeszłości.

Zdjęcia na temat: szewczyk krzysztof
 • Maria Szabłowska
Wideo na temat: szewczyk krzysztof
 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.

 • Nowi lekarze na ekranie

  (Maciej Słota). Wspierają go m.in. internista Eryk Wajman (Radosław Osmalak), który poważnie myśli o specjalizacji kardiologicznej, gastroenterolog Robert Szewczyk (Tomasz Augustynowicz), neurolog Michał Morawski (Krzysztof Wnuk), młoda lekarka Dominika Gajda (Kaja Sosnowska), która marzy, by zostać ginekologiem i pediatra Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta znana z roli Lidki w "Na Wspólnej

 • Nowi lekarze na ekranie

  ). Wspierają go m.in. internista Eryk Wajman (Radosław Osmalak), który poważnie myśli o specjalizacji kardiologicznej, gastroenterolog Robert Szewczyk (Tomasz Augustynowicz), neurolog Michał Morawski (Krzysztof Wnuk), młoda lekarka Dominika Gajda (Kaja Sosnowska), która marzy, by zostać ginekologiem i pediatra Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta znana z roli Lidki w "Na Wspólnej"). Poznajcie ich osobiście!

Dyskusje na temat: szewczyk krzysztof