• Informacje na temat:

  szkoły medialnej

Artykuły na temat: szkoły medialnej
 • Anna Mucha chroni swoje życie prywatne. Chce wychować dzieci z dala od medialnego szumu

  ...sympatyczna oraz wrażliwa. Nie ukończyła szkoły aktorskiej, ale na brak pracy nigdy nie narzekała. Ma talent i urodę, a to wystarczy. Na scenie zadebiutowała jako 10-latka, u Andrzeja Wajdy w filmie pt...

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Księżna Kate i książę William przygotowują się do celebrowania rocznicy ślubu

  ...29 kwietnia minie sześć lat odkąd książę William (34 l.) i Kate Middleton (35 l.) zostali małżeństwem. Jaki jest bilans tej arystokratycznej i medialnej miłości?

 • Michel Moran: Kuchnia uczy pokory

  Mistrz patelni, restaurator, juror - Michel Moran zna się na gotowaniu jak mało kto. Jaki jest jego przepis na... idealnego "MasterChefa".

 • ​"Pułapka": Recenzja 1. odcinka

  ...ze szkoły śledzi ją czarny samochód... Losy bohaterek splatają się, gdy poszukująca nowego tematu na książkę Olga odwiedza dom dziecka, w którym mieszka Ewa, a dziewczyna w tym samym czasie...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Klaudia Halejcio jest zazdrosna o spotkania Tomasza Barańskiego z Eweliną Lisowską?

  Klaudia Halejcio (25 l.) ma powody do niepokoju? Według medialnych doniesień aktorka zamartwia się o znajomość Tomasza Barańskiego (35 l.) i Eweliny Lisowskiej (24 l.). Ma być ona zbyt zażyła.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  ...zamieścił w Internecie kompromitujące nagranie wideo i trafił do kliniki psychiatrycznej. Potem oskarżał Ninel o utrudnianie mu spotkań z córką, ponieważ aktorka wysłała Sofíę do szkoły w Szwajcarii. Teraz...

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

Dyskusje na temat: szkoły medialnej