• Informacje na temat:

  szkoły tańca

Artykuły na temat: szkoły tańca
 • Szkoła

  ...ciąży. Dziewczyna boi się powiedzieć o tym swojemu chłopakowi i rodzicom. Szymon dowiaduje się, że zostanie ojcem i wpada w złość. Nie przychodzi nawet do szkoły. Załamana Luiza mówi o wszystkim rodzicom...

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  - To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • Agnieszka Kaczorowska otwiera szkołę tańca. Szuka pracowników

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) postanowiła spełnić kolejne marzenie i otworzyć szkołę tańca. Celebrytka właśnie szuka pracowników.

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

 • Szkoła

  TEMATY: Chłopak okłamuje dziewczynę, że złamał nogę, bo nie chce chodzić na kurs tańca. "Miłosny eliksir" Dziewczyna napastnika ze szkolnej drużyny piłkarskiej...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • "Na dobre i na złe": Przeprosiny i tańce

  Falkowicz też podejmie wyzwanie, ale będzie mu szło beznadziejnie, co rozbawi dziewczynkę. W drodze do szkoły Matylda (Amelia Czaja) i Falkowicz (Michał Żebrowski) jak zwykle zaczną się kłócić. Powód? Dziewczynka pragnie chodzić na kurs tańca, ale ze względu na złe oceny z matematyki, nie może. Powie, że jest jej przykro, bo ojciec oczekuje od niej zbyt wiele, a ona nie jest geniuszem...

 • Tatiana Okupnik: Partner w prezencie

  Kiedyś chodziła do szkoły baletowej, ale dopiero teraz może pokazać, co potrafi na parkiecie! Czy Tatiana Okupnik wygra najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"?

 • Szkoła

  ...temu zapobiec postanawia skompromitować rywalkę i doprowadzić do usunięcia jej ze szkoły. Podszywając się pod Kamilę wysyła dyrektorowi szkoły filmik z tańcem erotycznym.

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

Zdjęcia na temat: szkoły tańca
Wideo na temat: szkoły tańca
 • Nowa szkoła tańca Cichopek i Hakiela

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną filię swojej szkoły tańca. Cichopek przyznaje, że choć pochłaniają ją obowiązki związane z macierzyństwem i pracą na planie serialu, stara się pomagać mężowi w prowadzeniu szkoły. – Jestem dobrym duchem Akademii Tańca – mówi aktorka.

 • Dorota Czaja rzuca taniec dla aktorstwa!

  Dorota Czaja, która zdobyła popularność, występując m.in. w serialu „Tancerze”, nie będzie kontynuować kariery tancerki. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej dziś woli skupić się na aktorstwie. Gdyby jednak pojawiła się rola wymagająca umiejętności tanecznych, na pewno wróciłaby do formy i nadrobiła zaległości. Dorotę Czaję będzie można oglądać w najbliższą sobotę w show „Celebrity Splash

Dyskusje na temat: szkoły tańca