• Informacje na temat:

  szkoły wokalnej

Artykuły na temat: szkoły wokalnej
 • Szkoła to piekło

  Zdarzyło się, że wylądowałeś w śmietniku? Fizycznie nie, ale psychicznie i werbalnie czułem się jak śmieć. Życie w amerykańskich szkołach publicznych bywa brutalne, zwłaszcza dla osób z takim głosem jak mój. Było mi bardzo ciężko. Teraz wolałbym chyba pójść do więzienia. W obu środowiskach panują podobne warunki, są przestępcy i skazani. Ale jak uniknąć szkoły? Ależ nie trzeba uciekać...

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • ...artystycznej duszy, ale szkoły tańca zajmują mnie teraz najbardziej. Nie mówię stanowczo nie, może kiedyś jeszcze stanę z mikrofonem na scenie albo zagram w jakimś serialu. Nie wykluczam tego". Mamy nadzieję, że po obejrzeniu tego występu Marta upewni się, że rezygnując z kariery wokalnej, podjęła słuszną decyzję:

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

 • Edyta Górniak wraca do szkoły

  Bynajmniej nie po to jednak, by uzupełnić formalną edukację i wreszcie zrobić maturę...

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • "Na Wspólnej: Oto serialowy rekordzista nr 1 Polsce!

  ...nie polubiłem. Ani jako aktor, ani widz. Szczerze mówiąc nie przepadam nawet za chodzeniem do teatru. To czemu wybrałeś studia na PWST?! - Bo chciałem grać w filmach! Bez szkoły też można, jak(...) umiejętności. Aktor bez szkoły dociera się na oczach widzów, ma znacznie trudniej, ale nie jest to niemożliwe, żeby grał. Osobiście nie mam nic przeciwko ludziom, którzy są w zawodzie, a szkoły...

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki sprzeciwia się... nadprodukcji aktorów

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z "Na dobre i na złe", uważa, że w Polsce istnieje... nadprodukcja aktorów. - Co roku szkoły teatralne wypuszczają 160 absolwentów, a pracę znajduje potem co czwarty - mówi.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.